Tev jāredz! Kāzu šova pretendentu krāšņie, aizkustinošie mīlestības stāsti un foto

28 komentāri
Tev jāredz! Kāzu šova pretendentu krāšņie, aizkustinošie mīlestības stāsti un foto
FOTO: David Hopkins, Flickr.com

jura
Sveču tirdzniecības vadītāja un uzņēmējs. Viesnīcu servisa speciāliste un automehāniķis. Karavīrs un ugunsdzēsējs. Vecāko viesmīļu pāris. Šogad kāzas labprāt svinētu visdažādākā vecuma un profesiju pārstāvji. Pieteicies pāris, kuri kopā jau ir 10 gadus. Jaunieši, kuri iepazinušies tikai pirms pāris mēnešiem, bet ir pilnīgi pārliecināti, kas satikuši īsto un vienīgo… Pašu precēties gribētāju un vecāku atsūtītajās pieteikuma vēstulēs lasāmie mīlas stāsti ir gan gludi kā lielceļš, gan krasiem pagriezieniem pilni kā rallija trase. Skaties.lv/Sievietei dod iespēju tev dažos ielūkoties.

Aiva un Artis

FOTO: konkursa foto

FOTO: konkursa foto

Šovam Aivu un Arti pieteica vecāki. Fragments no vēstules

Aiva un Artis, lai gan pazīstami nepilnus 10 gadus, par pāri sevi dēvē 2,5 gadus, mīļi sauc sevi par A-komandu. Aptuveni pēc gadu ilgas kopdzīves Artis izlēma spert vienu no svarīgākajiem soļiem savā dzīvē un lūgt Aivu kļūt par viņa sievu. Vairākas nedēļas Artis nevarēja izšķirties starp piemērotāko vietu bildinājumam tepat Latvijā, nevēloties būt neoriģināls. Drīz vien nonāca pie secinājuma, ka tam jābūt kam grandiozam, un, tā kā Aiva līdz tam nekad nebija bijusi Francijā, tika nolemts iegādāties aviobiļetes uz mīlestības meku – Parīzi! Par pārsteiguma brauciena galamērķi Aiva nenojauta līdz pat pašai lidojuma dienai. Vien stāvot rindā uz drošības pārbaudi, viņa uzzināja, ka Artis viņu ved uz Parīzi!
Viņi apmetās mazā, romantiskā viesnīcā Parīzes centrā. Pirmajās dienās, apmeklējot tūristu iecienītākos apskates objektus, nekas neliecināja par tālāk notiekošo. Trešajā dienā, kad abi devās uz Eifeļa torni, pēc ieturētā piknika tā pakājē jaunieši devās augšup. Atrodot klusāku vietu, Artis uzdeva svarīgo jautājumu: ”Vai kļūsi par manu sievu?” Uz kuru, kā noprotams, Aiva atbildēja: ”Jā!”