28 komentāri

2. Madara un Mairis

2/10

Aiva un Artis

FOTO: konkursa foto

FOTO: konkursa foto

Šovam Aivu un Arti pieteica vecāki. Fragments no vēstules

Aiva un Artis, lai gan pazīstami nepilnus 10 gadus, par pāri sevi dēvē 2,5 gadus, mīļi sauc sevi par A-komandu. Aptuveni pēc gadu ilgas kopdzīves Artis izlēma spert vienu no svarīgākajiem soļiem savā dzīvē un lūgt Aivu kļūt par viņa sievu. Vairākas nedēļas Artis nevarēja izšķirties starp piemērotāko vietu bildinājumam tepat Latvijā, nevēloties būt neoriģināls. Drīz vien nonāca pie secinājuma, ka tam jābūt kam grandiozam, un, tā kā Aiva līdz tam nekad nebija bijusi Francijā, tika nolemts iegādāties aviobiļetes uz mīlestības meku – Parīzi! Par pārsteiguma brauciena galamērķi Aiva nenojauta līdz pat pašai lidojuma dienai. Vien stāvot rindā uz drošības pārbaudi, viņa uzzināja, ka Artis viņu ved uz Parīzi!
Viņi apmetās mazā, romantiskā viesnīcā Parīzes centrā. Pirmajās dienās, apmeklējot tūristu iecienītākos apskates objektus, nekas neliecināja par tālāk notiekošo. Trešajā dienā, kad abi devās uz Eifeļa torni, pēc ieturētā piknika tā pakājē jaunieši devās augšup. Atrodot klusāku vietu, Artis uzdeva svarīgo jautājumu: ”Vai kļūsi par manu sievu?” Uz kuru, kā noprotams, Aiva atbildēja: ”Jā!”

2. Madara un Mairis

2/10

TOP komentāri

 • Kristina Bulatova
  +5 +5 0

  Kristina Bulatova

  Anita un Andrejs! Vismīļākais pāris! Balsoju par viņiem!:)
 • Voldemars Baltmanis
  +5 +5 0

  Voldemars Baltmanis

  Милая доченька, будь счастлива!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Karolina i Vadim

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl