Tev ir jāredz! Pasaules brīnumi, kurus, iespējams, vēl neesi aplūkojusi

Komentāri
Tev ir jāredz! Pasaules brīnumi, kurus, iespējams, vēl neesi aplūkojusi

Mēs visas zinām slavenākos apskates objektus, kā Kolizejs, Eifeļa tornis, Lielais Ķīnas mūris, bet dažkārt mēs palaižam garām vairākas celtnes, kas ir pelnījušas lielāku un vērienīgāku uzmanību. Kuras tās ir un vai esi par tām dzirdējusi?

Ar lēnu garu tuvojas pavasara svaigais gaiss un mūsu organisms un prāts tā vien prasa izlauzties cauri Latvijas pelēkajiem mākoņiem. Atzīsti, ka arī tu kādu reizi, ejot gulēt, esi sapņojusi kā laiski gulēsi Bora Boras salās zem palmas un dzersi atspirdzinošu dzērienu, šūpināsi kājas un ne par ko nebēdāsi. Šā iemesla dēļ esam apkopojušas sešus skaistus pasaules apskates objektus, par kuriem vēl, iespējams, nebūsi dzirdējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielā Džennes mošeja, Mali

Foto

Chand Baori, Indija

Foto

Rumānijas parlaments

Foto

Vecais tilts, Bosnija un Hercegovina

Foto

Kumbhalgarh Forti, Indija

Foto

Šeika Lotfollah mošeja, Irāna

Foto

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl