Tēti, tu drausmīgi uzlakoji! Tēta nedienas Latvijā izaicinājums – nagu lakošana

Komentāri

Tēta nedienas Latvijā atkal uzņem apgriezienus! Šajā sērijā iepazināmies ar Jutu un Jāni – pāri, kas audzina divas burvīgas meitiņas, – Kristu un Letīciju. Tie gan, meitenes prot parādīt savus radziņus…

Viens no tēta uzdevumiem bija visnotaļ “vīrišķīgs” – veikt vecākajai meitai manikīru. Krista skaidri lika tētim saprast, ka viņš visu dara nepareizi – tur jau ir par daudz, vajag mazāk, tu taču nemāki lakot! Kā atzina Jānis, Krista pamatīgi viņu nokaitinājusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai mazākā meitiņa arī tika pie manikīra? Kas notika ar Jāņa džemperi un kā beidzās izklaides ar nagu laku?

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl