Tēta nedienas Latvijā lielākā izgāšanās: bērni atsakās ēst picu!

Komentāri

Tēta nedienas Latvijā 8. sērijā iepazināmies ar ģimeni no Lielvārdes – mammu Santu, vīru Artūru, kā arī divām atvasēm – dēliņu Artūru no Santas iepriekšējām attiecībām un pusotru gadu veco Samantiņu. Kad mamma prom, tad notiek picas ballīte!

Artūrs pirmajās vakariņās abiem bērniem sagādājis picu. Kā atzīst tētis, dažreiz gribas kaut ko neveselīgu, bet to Santa parasti neļauj.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazajai Samantiņai acīmredzot nav nekāds “ņam, ņam”, tāpēc plāns ar picu ir izgāzies, savukārt mazais Artūrs solās pateikt mammai, ko ģimenīte ēdusi. Kāda bija tēta reakcija uz to, noskaties šajā video!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl