Tests. Uzzini, kurš ir tavs maģiskais pavasara zieds

3 komentāri
Tests. Uzzini, kurš ir tavs maģiskais pavasara zieds
Foto: pixabay.com

Marts! Tas nozīmē, ka pavasaris ir klāt! Vēl brīdis, un tūlīt viss plauks un zels. Piekrīti, ka šim gaidīšanas laikam piemīt kaut kas maģisks, īpaši, ja zinām, ka soli pa solim ejam pretī vasaras saulgriežu naktij, kad dabas maģiskās spējas sasniegs savu kulmināciju. Taču dzīvā daba mostas pamazām, un katram pumpuram un asnam piemīt milzu spēks, tāpat kā katrai pavasara puķei.

Daudzas jau no mums ir atradušas savu pirmo sniegpulkstenīti vai izrotājušas māju ar smaržīgajām hiacintēm. Esi ievērojusi, kādi pirmie pavasara ziedi tevi piesaista visvairāk, kurus katru gadu centies noplūkt pļavā vai dārzā, vai iegādāties pie kundzītēm, kuras tirgo ziedus? Izpildi testu un uzzināsi, kāds pavasara zieds piešķir tikai tev raksturīgo maģisko spēku!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Bārts Simpsons
 • Elizabete
  +1 +1 0

  Elizabete

  Šādos testos diezgan nejauki ir redzēt jautājumu "Cik bērnu māmiņa Tu vēlētos būt"? Nu labi, pašam jautājumam nav ne vainas, bet kāpēc tur ir tikai varianti 1; 2; 3; 4 utt, bet nav 0??
 • Ewa
  0 0 0

  Ewa

  Es gribēju rakstīt tieši to pašu, ko Elizabete. Bieži testos manu līdzīgu jautājumu un līdzīgus atbilžu variantus. Laikam nav padomāts par to, ka patiešām eksistē sievietes, kuras bērnus negrib.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl