”Tērbatas ielā dzīvo cilvēki, kas izvēlējušies to dzīvei, nevis ballītei,” Mūrniece priecājas, ka iestājies miers

7 komentāri
”Tērbatas ielā dzīvo cilvēki, kas izvēlējušies to dzīvei, nevis ballītei,” Mūrniece priecājas, ka iestājies miers
INSTAGRAM

Uzņēmēja Linda Mūrniece priecājas, ka beidzot atkal dzīvoklī var atvērt logus un dzirdēt ierastās skaņas. Linda neapšauba, ka gājēju iela ir jauka un uz mēnesi noīrēti koki to atsvaidzina. Tomēr – nevar mainīt noteikumus spēles laikā.

”Šajā ielā dzīvo cilvēki, kas izvēlējušies to dzīvei, nevis mūžīgai ballītei. Cilvēkiem ir mazi bērni, kas grib gulēt arī dienā. Ir veci cilvēki, slimi, kas grib atpūsties. Galu galā – ar savu auto piebraukt pie nama durvīm, jo gluži vienkārši nevar paiet,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Linda.

Linda Mūrniece nespēj sagaidīt, kad zem viņas dzīvokļa logiem beigsies gājēju ielas ”eksperiments”

Linda Mūrniece uzsākusi romantiskas attiecības

Uzņēmēja domā, ka ir jauki pastaigāt pa ielu, dažas stundas pasēdēt un atgriezties savās ierastajās mājās.

”Kamēr tiem, kas dzīvo Tērbatas ielā, pēdējais mēnesis bija baiss. Nemitīga balsu murdoņa, no katra burgeru busa cita mūzika, ielu muzikanti, kas mēģina pārkliegt viens otru. Dūmi no griliem, eļļas smārds. Klaigājoši iereibušie līdz pat rītam,” rezumē Linda.

Uzņēmēja paziņo, ka nesūdzas, – viņa mēnesi dzīvojusi laukos, kad bija nepieciešama Rīga, dzīvoklī viņa uzturējusies ar aizvērtiem logiem.

Lindu pārsteidza naids pret Tērbatas ielas iedzīvotājiem, kuri uzdrošinās ielā dzīvot.

”Man ir tiesības gribēt mierīgu dzīvi mājā, par kuru maksāju nodokļus. Tāpat kā citiem ir tiesības pastaigāties pa Tērbatas ielu. Un abām pusēm ir tiesības izteikt viedokļus, neriskējot tikt apsaukātiem,” tā Linda.

Linda Mūrniece nevēlas lasīt nepazīstamu vīriešu rakstītas mīlas vārsmas sliktā valodā

7 komentāri