Tava lūpu krāsas forma pasaka par tevi visu

2 komentāri
Tava lūpu krāsas forma pasaka par tevi visu

Tikai parfimērijas veikalu plauktos visas lūpu krāsas ir vienādas kā dvīņu māsas. Tikko kāda nonāk īpašnieces kosmētikas maciņā, tā pamazām sāk ieņemt savu formu. Turklāt, dārgās dāmas, ja negribat, lai apkārtējie cilvēki uzzina par jūsu slēptākajām rakstura īpašībām, nekad nekrāsojiet lūpas, kad citi to redz, jo, ieraugot jūsu lūpu krāsas formu, visi varēs jūs lasīt kā atvērtu grāmatu.

Ar ko tik visu gan nenodarbojas zinātnieki. Var, protams, neticēt, bet viņi ir atklājuši sakarības starp sievietes lūpu krāsas formu un sievietes raksturu!

Noapaļota lūpu krāsa

Jums ir tās lūpas, ko mēdz dēvēt par ”gardām.” Noapaļotas lūpu krāsas forma liecina, ka neesat diez ko pieredzējusi zīmētāja. Toties liela gardēde un ļoti jutekliska. Šādas lūpu krāsas īpašniece ir mērķtiecīga, aukstasinīga un pašpietiekama. Nekad nebūs nolaidīga. Strādīga, kārtīga. Vienīgā nelaime – pietrūkst humora izjūtas.

Spica kā zīmulis

Šāda lūpu krāsas forma parāda, ka sieviete ir stingra un precīza jebkurā dzīves jomā. Viņa ir praktiska, pārliecināta par sevi, bet konservatīva. Sīkumu dēļ pat nedomās mainīt savu nostāju.

Nošķelta konusa forma

Sieviete ir apveltīta ar mierīgu, jautru raksturu, apmierināta ar savu likteni. Izcili pazīst cilvēkus. Nedaudz haotiska.

Saplacināta no abām pusēm

Raksturīga lūpu krāsas forma sievietēm, kas tiecas uz perfektumu. Varētu pat padomāt, ka tā nav lietota, pat ja gandrīz jau beigusies. Tas liecina par iedzimtu un gluži vai maniakālu vēlmi sasniegt pilnību it visā. Tajā pat laikā apveltīta ar mierīgu, jautru raksturu, apmierināta ar savu likteni. Labi pazīst cilvēkus. Vienīgais nopietnais trūkums: mēdz skaust citu veiksme.

Strupa, neizteiksmīga lūpu krāsa

Liecina par, ka sieviete pret sevi parasti ir nevērīga. Ar šādu lūpu krāsu lūpas tiek krāsotas taisnā leņķī, ar vienu rokas kustību, īpaši neaizdomājoties. Turklāt jebkurš nieks var radīt nemieru, taču viņa šo savu rakstura īpašību slēpj zem pašpārliecinātības un enerģiskuma maskas. Viņa mīl vakaros ilgi pastaigāties un skaistas lietas.

FOTO. Lai arī cik neizteiksmīga lūpu krāsas forma, galvenais, ka rezultāts ir iespaidīgs

Ne formas, ne skata

Tas nozīmē, ka lūpas tiek krāsotas, izmantojot otiņu. Lūpu krāsas īpašniece ir profesionāle – aktrise, dziedātāja, modele.

Absolūti plakana augša

Šādas lūpu krāsas īpašniece ir optimiste, kas nekad nepadodas grūtsirdībai. Viņa ir tieša, atklāta attiecībās ar cilvēkiem un viegli atrod kopēju valodu ar apkārtējiem. Nepievērš uzmanību sadzīves sīkumiem. Tomēr ar savu tiešumu var netīšam kādu aizvainot.

TOP komentāri

  • rasa
    0 0 0

    rasa

    Tādu pētījumu lasīju 70.to gadu sieviešu kalendārā(krievu laikā bija tāds izdevums).Atklājums varētu būt diezgan precīzs,vismaz sakrīt manas lūpu krāsas nolietojuma apraksts.Raksturojums pamatā sakrīt ar manu būtību.
  • celms

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl