Komentāri
Tās sliktās rakstura īpašības, kas ļauj sasniegt lielus mērķus

Bieži vien, lai izcīnītu vietu zem saulītes, jāpiemīt tādām rakstura iezīmēm, kuras citi uzskata par sliktām. Bet kas gan ir labs, kas slikts? Ja tev piemīt kaut viena no šīm tā dēvētajām “sliktajām” īpašībām, apsveicam! Tu esi tuvāk sasniegumiem, nekā tu un apkārtējie domā.

Tu gribi zināt atbildes uz jautājumiem

Daudzi to uzskatīs par uzbāzību, bet tā nav. Tev ir svarīgi zināt atbildes uz visiem jautājumiem, un tas ir labi. Labāk pajautāt nekā palikt neziņā.

Uzņemies iniciatīvu

Tev patīk piedzīvojumi. Kā gan tu vari atklāt ko jaunu par sevi un citiem, ja visu laiku atrodies savā komforta zonā? Daudzi tevi uzskatīs par karstgalvīgu, bet tu zini, ka iniciatīvas uzņemšanās tev vienmēr paver jaunas iespējas.

Tev nepietiek ar mazumiņu

Apkārtējie redz to, ka tev izdodas, bet tu pie pirmajiem sasniegumiem neapstājies. Tu vienmēr uzskatīsi, ka vari labāk un vairāk.

Tu esi lepna

Daudzi cilvēki jauc pašpārliecinātību ar iedomību. Mums visiem ir savs ego, tavs, iespējams, lielāks. Apzinies savu vērtību un pastāvi par to.

Tu esi kautrīga

Daudzi uzskata, ka kautrīgi cilvēki palaiž savā dzīvē daudz ko garām. Patiesību sakot, ar šo rakstura iezīmi tevi var asociēt ar cilvēku, kas prot uzklausīt. Ne vien biznesā, bet arī personiskajā dzīvē tas ir ļoti svarīgi.

Dzimusi dumpiniece

Tu bieži vien pārstāvi mazākuma viedokli. Tava sacelšanās daudzu acīs būs kā peldēšana pret straumi, bet tu zini, ko vēlies sasniegt, un, ja tas prasa tavu nepiekāpību, tad uzskatīsim to par labu īpašību.

Tu esi līdzjūtīga

Daudzi tavu emocionalitāti uzskatīs par vājuma pazīmi, bet tev ir svarīgi nesāpināt citus, tāpat kā tu nevēlies, lai citi sāpina tevi. Ar tevi var viegli sarunāties, un tu vari būt lielisks plecs, uz kā paraudāt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl