”Tas nav ”Photoshop”, un esmu sajūsmā par to!” Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile par savu ādas krāsu

5 komentāri
”Tas nav ”Photoshop”, un esmu sajūsmā par to!” Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile par savu ādas krāsu
PUBLICITĀTES FOTO

Fitnesa trenere, modele Dālija Gaile izceļas ar tvirtu ķermeni, ogļu melniem matiem un latviešiem neierastu ādas toni. Skaistule fotogrāfijās izrāda savu ādas toni un paziņo, ka tas nav mākslīgi radīts!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dālija atklāj, ka viņas patiesā ādas krāsa ir tāda, kā redzama fotogrāfijās, to neietekmē ne ”Photoshop”, ne tonējošie krēmi, ne pārmērīgs solārijs.

Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile parāda, kā piepumpēties uz sporta automašīnas

Seksīgi foto: fitnesa skaistulīte Dālija Gaile pārtop par filmu varoni Laru Kroftu

”Man tētis ir tāds kā es – patumšs. Mums rados nav ne romu, ne afrikāņu tautību cilvēki, tā vienkārši ir,” smejas Dālija.

Skaistulei liekas uzjautrinoši lasīt komentārus, vai dzirdēt frāzes, ka viņa pārmērīgi izmanto solāriju, vai lieto tonējošos krēmus, vai krāso savu ķermeni brūnu dažādās bilžu uzlabošanas programmas.

Dālija zina, ka mēs visi esam dažādi un tas padara mūs unikālus.

”Vasarā es dodos uz pludmali, ziemas laikā retu reizi apmeklēju solāriju, bet to dara visi un nav tik brūni kā es. Man iedegums labi un ilgi turas, tas arī padara manu ādu gandrīz tikpat brūnu kā mulatēm,” stāsta Dālija.

Modele vairākkārt ir noturēta par mulati, to viņa uztver gan kā jautru notikumu, gan kā komplimentu, jo mulatēm piemītošais ādas tonis Dālijas acīs ir īpaši skaists.

Skaistule mīl savu ķermeni, ādas toni, kas lieliski sasaucas ar ogļu melnajiem matiem!

Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile sauļojas, izgūlusies uz SUP dēļa

5 komentāri