Tas, ka esmu viena, nenozīmē, ka esmu vientuļa!

2 komentāri
Tas, ka esmu viena, nenozīmē, ka esmu vientuļa!

Daudzi cilvēki uzskata, ka “laiks vienatnē” nozīmē to, ka cilvēks ir vientuļš, negribēts un pat antisociāls. Piekritīsit, neviens no šiem izteikumiem nav diez ko glaimojošs? Patiesībā būt vienam nemaz nenozīmē neko sliktu. Uzzini, kādas pozitīvas izmaiņas tevi sagaida, pavadot laiku vienatnē ar sevi.

Tu “uzlādējies”

Laiku pa laikam atrodamies tādu cilvēku sabiedrībā, kuri “izsūc” no mums visu enerģiju. Mēs cenšamies viņiem uzlabot garastāvokli, smīdināt viņus, bet paši – izlādējamies. Laiks vienatnē tevi uzlādēs. Paņem pauzi, un tu atkal spēsi justies emocionāli uzlādēta.

Dari to, kas tev patīk

Ja tev sen nav bijis laika noskatīties mīļāko filmu, ieiet karstā, relaksējošā vannā vai darīt jebko citu, kas tev sagādā prieku, tad laiks vienatnē ir perfekts, lai to beidzot varētu izdarīt. Atceries! Attiecības ar sevi ir daudz nozīmīgas par attiecībām ar citiem. Ja tu nebūsi laimīga ar sevi, tad neviens cits tevi nespēs radīt laimīgu.

Kļūsti produktīva

Esot cilvēku kompānijā, ir jautri un aizraujoši, bet tas būtiski samazina tavu produktivitāti. Esot viena, saplāno darāmo darbu sarakstu. Tā tu sapratīsi, cik daudz un cik ilgā laikā varēsi visu izdarīt. Tevi neviens netraucēs.

Tev nav jājūtas vainīgai

Kas guļ – tas negrēko. Nedaudz atsvešinoties no sabiedrības, tev nav jājūtas vainīgai ne par pateikto, ne izdarīto.

Tu esi patstāvīga

Līdzko tu izbaudīsi laiku, esot vienatnē ar sevi, jutīsies pašpārliecinātāka par sevi un apjautīsi to, ko spēj paveikt vienatnē. Tevi vairs nemocīs vēlme pēc kompānijas un saskarsmes ar citiem.

Iedvesmojoši foto: varbūt pienācis laiks jaunu hobiju apguvei, piemēram, gleznošanai?

2 komentāri