Tas ir noticis! Atrasts pasaulē seksīgākais veterinārārsts

3 komentāri
Tas ir noticis! Atrasts pasaulē seksīgākais veterinārārsts

ASV ir atrasts seksīgākais veterinārārsts, kurš ir tikai 30 gadu vecs. Viņa izskats un īpaši darbs ir piesaistījis daudzu sieviešu uzmanību. Lielā mīlestība pret dzīvniekiem šo vīrieti patiešām padara par īstu jaukumiņu.

Diemžēl mums tevi ir jāapbēdina, jo šis skaistais ārsts ir saderinājies, un lēnu gaitu tuvojas viņa kāzu diena, bet tas nenozīmē, ka nevari pamielot acis ar īstu ”gardumiņu”. People magazine’s ir atzinis, ka izskatīgais ārsts Evans Antins ir seksīgākais un šarmantākais veterinārārsts Amerikā. Varbūt ir vērts apspriest ideju par mājdzīvnieka iegādi. Dr. Evans noteikti ir ne tikai izskatīgs, bet arī viņa sirds ir labo darbu pilna. Rūpes par mūsu mīļākajiem un labākajiem draugiem ir īsts varoņdarbs. Glābt mazo dzīvnieciņu dzīvības ir sarežģīti un rūpes par tiem aizņem ļoti daudz laika. Tādēļ ir lieliski, ka mūsu pasaulē dzīvo arī šādi cilvēki, kas domā un lutina mūsu četrkājainos draugus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Evans Antins ir apceļojis daudzas pasaules valstis, lai palīdzētu nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem ārstēties. Viņa labā sirds un darbi ir tas, kas mūsu pasaulei ir nepieciešams. Evans pašlaik atrodas un strādā Losandželosā. Ja esi ieplānojusi pavasara brīvlaiku ASV, tad vari savā piezīmju blociņā iezīmēt jaunu galamērķi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl