Tas ir izpētīts! Nedēļas mīļākā diena Latvijas iedzīvotājiem ir piektdiena!

Pievienot komentāru
Tas ir izpētīts! Nedēļas mīļākā diena Latvijas iedzīvotājiem ir piektdiena!

Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju par nedēļas mīļāko dienu atzinuši piektdienu (43%), kam seko sestdiena (29%), savukārt vismazāk patīkama ir pirmdiena, noskaidrots Actimel pētījumā. Lai pirmdienā un citās sliktās dienās uzlabotu sev omu, puse aptaujāto skatās filmas vai TV raidījumus.

Interesanti, ka sievietēm piektdienas patīk labāk nekā vīriešiem, kamēr kungi krietni vairāk nekā dāmas novērtē sestdienas. Savukārt Latvijā dzīvojošie cittautieši par nedēļas mīļāko dienu atzinuši piektdienu, bet latvieši – sestdienu. Svētdienai diemžēl nav izdevies iegūt sestdienai līdzvērtīgu atzinību – tikai 7% to dēvē par labāko dienu nedēļā, un visvairāk tās atbalstītāju ir vecumā virs 55 gadiem.

Sievietes sliktas dienas uzlabošanai kopumā izvēlas radošākus veidus, sākot ar mājokļa uzkopšanu līdz rokdarbiem, savukārt vīrieši vairāk dod priekšroku garšīgu ēdienu un dzērienu baudīšanai vai interesantu video vērošanai internetā.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Universāla formula omas uzlabošanai ir filmu vai TV skatīšanās – tā apgalvo katrs otrais respondents, neatkarīgi no vecuma. Citi populāri paņēmieni, ko nosaukuši kampaņas laikā aptaujātie Latvijas iedzīvotāji, ir mūzikas klausīšanās (44%), laika pavadīšana ar tuviniekiem (33%), kā arī garda maltīte un diendusa (27% katrai).

Foto