Tas ir atklāts: kur dzīvo seksīgākie vīrieši pasaulē

Komentāri
Tas ir atklāts: kur dzīvo seksīgākie vīrieši pasaulē

Tas nu ir pierādīts – sievietēm, kas vēlas pie sāniem redzēt sev skaistu vīrieti, ir jādodas uz Stokholmu. Tur dzīvojošie vīrieši atzīti par seksīgākajiem vīriešiem pasaulē.

Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, no sieviešu skatpunkta, dzīvo vissimpātiskākie vīrieši. Neskatoties uz allaž vēso temperatūru, šajā pilsētā dzīvo tiešām karsti vīrieši. Viņi gan tiek uzskatīti par emocionāli distancētiem vienpatiem, kas bieži vien tiek jaukti ar Šveices vīriešiem. Lielākā daļa zviedru vīriešu ir blondi un gara auguma, ar izkoptu stilu un allaž sakoptu un gaumīgu izskatu. Šobrīd tiek uzskatīts, ka Stokholmas seksīgākais vīrietis ir aktieris Aleksandrs Skarsgords (Alexander Skarsgård), aiz viņa seko talantīgais Eirovīzijas uzvarētājs Mons Selmerlēvs (Måns Zelmerlöw). Neskatoties uz emocionālo attālinātību, ja reiz esi iekritusi zviedra sirdī, tad tas ir uz ilgu laiku. Kas gan var būt neatvairāmāks par to?

Otrajā vietā seko Ņujorkā dzīvojošie vīrieši, savukārt trešajā vietā – Amsterdamas skaistuļu. Aiz TOP3 valstīm ierindos Lisabonas, Sidnejas, Madrides, Berlīnes un Milānas vīrieši.

Foto: Monsa Selmerlēva koncerts Rīgā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl