Tas ir atklāts: kur dzīvo seksīgākie vīrieši pasaulē

Komentāri
Tas ir atklāts: kur dzīvo seksīgākie vīrieši pasaulē

Tas nu ir pierādīts – sievietēm, kas vēlas pie sāniem redzēt sev skaistu vīrieti, ir jādodas uz Stokholmu. Tur dzīvojošie vīrieši atzīti par seksīgākajiem vīriešiem pasaulē.

Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, no sieviešu skatpunkta, dzīvo vissimpātiskākie vīrieši. Neskatoties uz allaž vēso temperatūru, šajā pilsētā dzīvo tiešām karsti vīrieši. Viņi gan tiek uzskatīti par emocionāli distancētiem vienpatiem, kas bieži vien tiek jaukti ar Šveices vīriešiem. Lielākā daļa zviedru vīriešu ir blondi un gara auguma, ar izkoptu stilu un allaž sakoptu un gaumīgu izskatu. Šobrīd tiek uzskatīts, ka Stokholmas seksīgākais vīrietis ir aktieris Aleksandrs Skarsgords (Alexander Skarsgård), aiz viņa seko talantīgais Eirovīzijas uzvarētājs Mons Selmerlēvs (Måns Zelmerlöw). Neskatoties uz emocionālo attālinātību, ja reiz esi iekritusi zviedra sirdī, tad tas ir uz ilgu laiku. Kas gan var būt neatvairāmāks par to?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrajā vietā seko Ņujorkā dzīvojošie vīrieši, savukārt trešajā vietā – Amsterdamas skaistuļu. Aiz TOP3 valstīm ierindos Lisabonas, Sidnejas, Madrides, Berlīnes un Milānas vīrieši.

Foto: Monsa Selmerlēva koncerts Rīgā

Lasi vēl