Tas daudz ko izskaidros! Erotiskais horoskops

Pievienot komentāru
Tas daudz ko izskaidros! Erotiskais horoskops
FOTO: pixabay.com

Izrādās, zvaigznēs ir ierakstīts ne tikai tas, ar kādu partneri mums katrai labāk veidot attiecības, kas mums garšo, ko labprātāk saņemam dāvanā, utt. Tie, kuri bieži pēta horoskopus, par tevi var uzzināt pat visintīmākos noslēpumus. Tādēļ nebrīnies, ja, satiekoties ar kādu pretējā dzimuma pārstāvi, viņš pajautās, kāds ir tavs zodiaks, un viņam jau būs skaidrs, ka vakara noslēgums guļamistabā jums abiem būs izdevies. Tagad tev būs priekšrocība – arī tu visu zināsi. Erotiskais horoskops.

Auns

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Auni ir cilvēki, kuriem ir ļoti aktīva seksuālā dzīve. To nosaka gan Uguns stihija, gan Marsa ietekme. Auna dzīvē mēdz būt daudz attiecību, kas balstās nevis uz emocionālu, bet izteikti fizisku saikni.

Vīrietis

Izteikta vēlme dominēt. Lai ievilktu sievieti gultā, Auns ir gatavs ne tikai likt lietā visu savu pievilcību, bet arī viltību un spēju apvārdot. Tomēr par intrigu meistaru Aunu nevar nosaukt, tādēļ viņš intīmo piedzīvojumu dēļ nereti iekuļas dažādos pārpratumos. Tuvības brīžos Auns mēdz būt neparedzams, pat rupjš. Kā mīlnieks ļoti asi reaģēs uz jebkura veida aizrādījumiem no partneres puses.

Sieviete

Ja vien vēlēsies, sieviete Auns neapšaubāmi pratīs savaldzināt stipro dzimumu. Seksuālajā dzīvē, pirmkārt, vēlas baudu iegūt pati. Vai baudu saņem partneris, šo sievieti maz interesē. Sieviete Auns no partnera negaida ilgu un krāšņu romantiskas atmosfēras radīšanu. Lai arī viņai nekas nav pret partnera seksuālo fantāziju realizēšanu, sieviete Auns vienmēr būs gatava likt priekšā savu plānu.