Tas brīdis tuvojas. Kāzu laiks – ko vilkt zem kleitas?

Komentāri
Tas brīdis tuvojas. Kāzu laiks – ko vilkt zem kleitas?

Tuvojoties gada skaistākajam laikam jeb vasarai, tuvojas arī neaizmirstamāko svētku – kāzu sezona. Ziedi, saule, zilas debesis, bezrūpība un gaisīgums ir tikai daži no atslēgas vārdiem, kas raksturo brīnumaino laiku. Kāzu dienā katra detaļa ir pārdomāta – tādam jābūt arī līgavas tērpam, sākot ar pašsaprotamo – kleitu un beidzot ar neredzamo, bet ne mazāk svarīgo – apakšveļu.

Šosezon ir radīta īpaša līgavām paredzēta kolekcija, kas sevī aptver smalkumu, eleganci un neakārtojamības sajūtu, neaizmirstot par funkcionalitāti. Klasiski baltais tonis ir aktualitāte. Materiālu izvēlē dizaineri bijuši īpaši rūpīgi, vienmēr aktuālās smalkās mežģīnes apvienojot ar gaisīgiem un viegliem audumiem. Arī piegrieznes veidotas tā, lai perfekti piegulētu augumam un būtu nemanāmas zem kāzu kleitas. Klasiski baltais paskaidrojumus neprasa – balta veļa ir pārlaicīgi gaumīga un savai kleitai piemērotus modeļus kolekcijā atradīs ikviena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sapņotājas noteikti uzrunās pasteļtoņu maigums un gaiši zilie modeļi, kas atgādina par jūras putām un pēcpusdienas debesīm. Apburošās mežģīnes zilajos toņos lieliski piestāvēs ne tikai romantiķēm, bet arī tām, kuras nebaidās pamēģināt ko jaunu. Laiks pēc ceremonijas, kad greznā kāzu kleita tiek nomainīta uz brīvāku apģērbu. Veļa darināta no caurspīdīgas mežģīnes un rotāta smalkiem dekoratīviem elementiem. Šie eleganti melnie modeļi ir rotaļīgi un izaicinoši, nezaudējot izsmalcinātību.

Foto

Lasi vēl