Komentāri
Sveicam visas Latvijas māmiņas un vecmāmiņas Mātes dienā!

Skaties.lv sievietes sveic visas Latvijas māmiņas un vecmāmiņas Mātes dienas svētkos.

Mātes diena jeb Māmiņdiena ir starptautiski un labi zināmi svētki par godu visām māmiņām. Šajā dienā apsveikumus saņem ne tikai māmiņas, bet arī vecmāmiņas. Apsveikumu kartiņas, šokolādes kastītes tulpes un citi ziedi, ir tie ko mēs dāvinām savām māmiņām. Skaties.lv sieviešu komanda vēlas sveikt arī tevi šajos skaistajos un jaukajos svētkos. Lai katra diena ar bērniem ir pārsteigumu pilna, un lai mātes mīlestība ir nezūdoša!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sveicam visas māmiņas un vecmāmiņas!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl