Sveicam Rēziju Kalniņu

Komentāri
Sveicam Rēziju Kalniņu

Brīnišķīga aktrise un režisore Rēzija Kalniņa šodien svin savu 45 dzimšanas dienu! Sveicam mākslinieci šajā skaistajā dienā un novēlam, lai turpmākās dzīves gaitas un to mērķi piepildītos.

Rēzija Kalniņa ir dzimusi 1970. gada 23. decembrī, un viņas tēvs ir slavenais latviešu komponists Imants Kalniņš. Ģimenē radošums un ideju pilnas galvas ir iedzimta lieta. Savu aktrises talantu Rēzija ir izrādījusi, vairākus gadus atrodoties spožo prožektoru gaismā uz Dailes teātra skatuves. Rēzija ir ieguvusi tādus apbalvojumus kā Lielais Kristaps, Spēlmaņu nakts balvas. Ir tikusi godināta kā labākā jaunā aktrise, kā arī ieguvusi balvas kā labākā skatuves māksliniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Rēzija savu dzimšanas dienu atzīmēs ar koncertu ”Meklētāja Roze”  –  Mārupē (Mārupes Kultūras namā). Koncertā piedalīsies arī Rēzijas vīrs – diriģents Ainārs Rubiķis, aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa, dziedātāja Ilze Dzenīte, The Sound Poets solists Jānis Aišpurs un čelliste Undīne Balode. Kā saka Rēzija, “ikviens koncerta apmeklētājs kļūs par viņas skaistās jubilejas viesi”. Tiesa, visas biļetes uz šo koncertu tika izpārdotas pāris dienu laikā, un šobrīd vairs nav pieejamas.

Sveicam Rēziju Kalniņu dzimšanas dienā, un novēlam sirsnīgus un gaišus Ziemassvētkus!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl