Sveicam Rēziju Kalniņu

Pievienot komentāru
Sveicam Rēziju Kalniņu
Foto: LETA

Brīnišķīga aktrise un režisore Rēzija Kalniņa šodien svin savu 45 dzimšanas dienu! Sveicam mākslinieci šajā skaistajā dienā un novēlam, lai turpmākās dzīves gaitas un to mērķi piepildītos.

Rēzija Kalniņa ir dzimusi 1970. gada 23. decembrī, un viņas tēvs ir slavenais latviešu komponists Imants Kalniņš. Ģimenē radošums un ideju pilnas galvas ir iedzimta lieta. Savu aktrises talantu Rēzija ir izrādījusi, vairākus gadus atrodoties spožo prožektoru gaismā uz Dailes teātra skatuves. Rēzija ir ieguvusi tādus apbalvojumus kā Lielais Kristaps, Spēlmaņu nakts balvas. Ir tikusi godināta kā labākā jaunā aktrise, kā arī ieguvusi balvas kā labākā skatuves māksliniece.

Foto

Rēzija savu dzimšanas dienu atzīmēs ar koncertu ”Meklētāja Roze”  –  Mārupē (Mārupes Kultūras namā). Koncertā piedalīsies arī Rēzijas vīrs – diriģents Ainārs Rubiķis, aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa, dziedātāja Ilze Dzenīte, The Sound Poets solists Jānis Aišpurs un čelliste Undīne Balode. Kā saka Rēzija, “ikviens koncerta apmeklētājs kļūs par viņas skaistās jubilejas viesi”. Tiesa, visas biļetes uz šo koncertu tika izpārdotas pāris dienu laikā, un šobrīd vairs nav pieejamas.

Sveicam Rēziju Kalniņu dzimšanas dienā, un novēlam sirsnīgus un gaišus Ziemassvētkus!