Sveicam! Pasaules seksīgākajam vīrietim šodien 52

1 komentārs
Sveicam! Pasaules seksīgākajam vīrietim šodien 52
Foto: AĢENTŪRA/LETA

Pasaules seksīgākajam aktierim Bredam Pitam šodien paliek 52 gadi. Visus šos gadus viņš ir pārsteidzis pasauli ar savu talantu, izskatu un kaislīgu privāto dzīvi.

Breds Pits var lepoties ne tikai ar savu slavu, izdevušos karjeru un seksīgākā vīrieša titulu, bet arī ar privāto dzīvi. Aktieris ir precējies ar vienu no pasaules seksīgākajām sievietēm Andželīnu Džoliju, un brīvās sievietes noteikti var viņu apskaust. Šī ir īpaša dzimšanas diena, jo Pita kungs var dižoties ar saviem jaunākajiem sasniegumiem filmās – By the Sea, un The Big Short.
Par spīti visām baumām, kas ir bijušas saistībā ar Breda Pita laulības dzīvi, viņš tās nav ņēmis vērā un pierādījis pasaulei, ka viņa attiecības ar slaveno aktrisi, ir pašā augstākajā punktā. Breda dzīve ir krāsaina un piedzīvojumu pilna. Viņš tiek uzskatīts par pasaules seksīgāko, izskatīgo vīrieti, kā arī tiek uzskatīts par labāko tēvu, un ir apbalvots kā stilīgākais vīrietis. Apskatīsim fotogalerijā stilīgākos Breda Pita sarkanā paklāja uznācienus.

Foto