Sveicam! Anglijas karalienei Elizabeti II šodien 90. gadu jubileja!

1 komentārs
Sveicam! Anglijas karalienei Elizabeti II šodien 90. gadu jubileja!

Šodien Anglijas karalienei Elizabetei II aprit apaļa un cienīga jubileja – 90. gadi. Karaliene, viņas darbi un ģimene ir zināma visā pasaulē, un nereti, karaļnama pārstāvji tiek dēvēti par stila ikonām.

Elizabete II ir dzimusi tālajā 1926. gada 21. aprīlī, un par viņas dzīves stāstu un mīlas likstām, zina gandrīz teju vai visa pasaule. Tāpat arī par aprunātāko tematiku pasaulē, ir kļuvusi tieši karalienes grezno tērpu izvēle, apmeklējot ne tikai labdarības, bet arī pils karaliskos pasākumus. Tāpēc šodien suminot jubilāri, vēlamies tev piedāvāt un ieskatīties Anglijas karalienes Elizabetes II skaistāko tērpu un cepuru izlasē. Greznas rotas, krāsaini tērpi un lieliskas rokassomiņas ir karalienes stila zīme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP komentāri

  • Krista North
    0 0 0

    Krista North

    Apbrīnojami... dzimuši 1929.gadā un 2016. gadā svin 90 gadu jubileju... Būs man jāpārskata manas elementārās matemātikas prasmes. Vai arī skaties.lv nenāktu par ļaunu pievērst mazliet uzmanības tam, ko raksta

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl