Komentāri
Vasara – īstais laiks, lai izmēģinātu braucienu ar “supu”!

Latvija ir bagāta ar daudz un dažādām ūdenstilpnēm – upēm, ezeriem, jūrām, dīķiem, ūdenskritumiem. Vasara ir laiks, kad atpūsties pie dabas krūts. Ja esi aktīva un vēlies atpūsties pie ūdens, tad “sups” jeb “stand up paddle” ir tieši tas, kas tev vajadzīgs. Kā labi zināms, ūdens dziedina, uzlabo labsajūtu un atslābina. Lielisks veids, kā pavadīt siltu vasaras vakarus kopā ar draudzenēm.

“Sups” ļauj pārvietoties pa ūdeni, stāvot uz paplata, stabila sērfošanas dēļa un airējot ar vienu airi. Vizuāli mums tas varētu atgādināt kaut ko līdzīgu pašdarināta plosta pludināšanai pa ūdens virsmu, bet patiesībā šis sporta veids radies Havaju salās. Šis sporta veids jeb aktīvā atpūta uz ūdens strauji kļūst populāra visā pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atrodoties uz “supošanas” dēļa, vari mācīties turēt līdzsvaru, meditēt brauciena laikā vai vienkārši baudīt skaisto, pasakaino ainavu, ko piedāvā Latvijas daba. “Supošana” ir relaksējoša, bet tai piemīt arī fitnesa potenciāls.

Lielisks veids, kā nostiprināt vēdera muskulatūru

Braucot ar “supu”, visi vēdera muskuļi tiek nostiprināti vienlaikus, jo, atrodoties uz ūdens virmas, tiek meklēts balanss. Sporta zālē trenē katru muskuļu grupu atsevišķi, tagad tev būs lieliska iespēja trenēties uz ūdens, svaigā gaisā. Muskuļi ir jāsasprindzina, lai noturētos uz “supa” un neieveltos ūdenī.

Atpūties no ikdienas steigas un izvēdini galvu

“Supošana” ir lielisks veids, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo. Tu ne tikai atbrīvosies no dienas laikā uzkrātajiem kreņķiem, bet arī trenēsi savu ķermeni. Vienīgais, kas tev jāprot, – sajust līdzsvaru, atrodoties uz dēļa, tad tu vari doties, kur vien sirds kāro. Izmēģini savā dzīve kaut ko jaunu!

Foto :

Lasi vēl