Supermodele Ginta Lapiņa grūtniecības laikā turpina vingrot

1 komentārs
Supermodele Ginta Lapiņa grūtniecības laikā turpina vingrot
INSTAGRAM

Vingrošana grūtniecības laikā sievietei ne tikai palīdz labāk justies, bet arī pēc dzemdībām sekmē ātrāk atgūt formu. Arī pasaulē atzītā latviešu modele Ginta Lapiņa gaidību laikā turpina sevi uzturēt formā.

Modele Ginta Lapiņa, kura tiek uzskatīta par vienu no industrijā visvairāk sasniegušajām latvietēm, jau drīzumā kļūs par māmiņu – viņas un mīļotā vīrieša Braiena Neita pirmajam bērniņam jānāk pasaulē jūlijā.

Ginta Lapiņa paziņo gaidāmā bērniņa dzimumu

Taču grūtniecība Gintai nav šķērslis turpināt piekopt aktīvu dzīvesveidu. Pagājušajās brīvdienās topošā māmiņa savam kuplajam atbalstītāju pulkam demonstrēja, kādus vingrinājumus iecienījusi, ritot 33. grūtniecības nedēļai.

“Es nespēju noticēt, ka ir pagājušas jau 33 nedēļas. Laiks tiešām lido.

Man vienmēr patikuši treniņi, tāpēc es zināju, ka grūtniecības laikā es neapstāšos. Viena lieta, kas man grūtniecības laikā ļoti palīdzējusi garīgi un fiziski, ir pilates,” klāstījusi Ginta.

Modele pateikusies savai trenerītei, kura padarījusi gaidību laiku tik īpaši un palīdzējusi sagatavoties lielajai dienai. “Un mēs neapstāsimies, tas ir tikai sākums,” piebildusi modele.

31 gadu vecajai modelei šis būs pirmais bērniņš, un viņa kopā ar topošo tēti amerikāņu uzņēmēju Braienu Naitu dzīvo Ņujorkā.

View this post on Instagram

A post shared by GINTA LAPINA (@gintalapina)

1 komentārs