Superbēbis ir piedzimis! Sveicam brašo puiku Edvardu!

Komentāri

Raidījuma Māmiņu klubs Superbēbis ir piedzimis! Mēs sekojām līdzi vecāku Kristīnes un Jāņa gaidībām un, re, trešais bērniņš beidzot ir ieradies pasaulē. Sveicam Edvardu! Kā atzīst bērniņa vecāki, dzemdības līdzinājušās kino cienīgam sižetam. Uzzini, kā risinājās dzemdību process!

Abi vecāki vēlējās sveikt Superbēbi Siguldā, tomēr 11. oktobra vakarā daudz kas mainījās. Mazais pieteica sevi neticami ātri. Edvards piedzima minūti pirms pusnakts, plkst. 23.59. Svētdiena, kā jau lielākajā daļā ģimeņu, bijusi mierīga un ģimeniska diena, tomēr vakarā Kristīne sajuta sāpes. Pulksten 22.30 visi bija sacelti kājās. Braucot uz Siguldu, abi vecāki saprata, ka laika ir maz, tāpēc devās uz Rīgas Dzemdību namu, policijas pavadībā, jo Jānis ļoti steidzies.

Tētis Jānis bija ļoti uztraucies, svīda, bet iekšēji centās saglabāt mieru un Kristīni atbalstīt. Viss notika ātri. Kamēr Jānis kārtoja dokumentus, no uzņemšanas jau sauca, ka bērniņš ir piedzimis. Edvards ir brašs un steidzīgs puika – piedzima 3660 g smags un 53 cm garš.

Novēlam jaunajiem vecākiem izturību un Superbēbim – veselību un mīlestību!

Foto: sveicam Superbēbi!

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl