Superbēbis ir piedzimis! Sveicam brašo puiku Edvardu!

0 Komentāru
Superbēbis ir piedzimis! Sveicam brašo puiku Edvardu!
Foto: ekrānuzņēmums

Raidījuma Māmiņu klubs Superbēbis ir piedzimis! Mēs sekojām līdzi vecāku Kristīnes un Jāņa gaidībām un, re, trešais bērniņš beidzot ir ieradies pasaulē. Sveicam Edvardu! Kā atzīst bērniņa vecāki, dzemdības līdzinājušās kino cienīgam sižetam. Uzzini, kā risinājās dzemdību process!

Abi vecāki vēlējās sveikt Superbēbi Siguldā, tomēr 11. oktobra vakarā daudz kas mainījās. Mazais pieteica sevi neticami ātri. Edvards piedzima minūti pirms pusnakts, plkst. 23.59. Svētdiena, kā jau lielākajā daļā ģimeņu, bijusi mierīga un ģimeniska diena, tomēr vakarā Kristīne sajuta sāpes. Pulksten 22.30 visi bija sacelti kājās. Braucot uz Siguldu, abi vecāki saprata, ka laika ir maz, tāpēc devās uz Rīgas Dzemdību namu, policijas pavadībā, jo Jānis ļoti steidzies.

Tētis Jānis bija ļoti uztraucies, svīda, bet iekšēji centās saglabāt mieru un Kristīni atbalstīt. Viss notika ātri. Kamēr Jānis kārtoja dokumentus, no uzņemšanas jau sauca, ka bērniņš ir piedzimis. Edvards ir brašs un steidzīgs puika – piedzima 3660 g smags un 53 cm garš.

Novēlam jaunajiem vecākiem izturību un Superbēbim – veselību un mīlestību!

Foto: sveicam Superbēbi!

Video:

0 Komentāru