Superbēbis dodas pirmajā pastaigā! Kā ģērbt mazulīti ziemā?

0 Komentāru
Superbēbis dodas pirmajā pastaigā! Kā ģērbt mazulīti ziemā?
Foto: ekrānuzņēmums

Raidījuma Māmiņu klubs Superbēbis Edvards ir beidzot gatavs doties pastaigās ar māmiņu. Kad ir īstais laiks uzsākt pastaigas, un kāds ir piemērotākai apģērbs, ko vilkt mugurā bēbītim?

Māmiņa Kristīne pastaigājas katru dienu. Kā pati atzīst, viņa ir liela staigātāja. Kamēr Edvardiņš vēl ir mazs, ikdienas pastaiga ilgst aptuveni stundu. Sandra Lase, pasniedzēja Māmiņu kluba Vecāku skolā saka, ka jāsaprot bērna ēšanas un gulēšanas ritms. Ideālais variants ir nedēļu pavērot un pierakstīt ritmus. Laiks gulēšanai ir laiks pastaigai.

Jautājot, kā vislabāk ģērbt mazulīti, Kristīne pagaidām velk mazulītim rudens kombinezonu un liek viņu “maisā”, kurš ir gan silts, gan ērts. Kristīne pašā pirmajā pastaigā gandrīz “pārtuntulēja” bēbīti, bet tā arī iztika bez cimdiem un biezākām zeķītēm. Māmiņu kluba Vecāku skolas pasniedzēja saka, ka, dodoties ārā, bērniņam jāģērbj par vienu kārtu vairāk nekā māmiņai. Lai pārbaudītu, vai bērniņam ir silti, jāpārbauda locītavas. Kā atzīst Lase, deguns un plaukstas nebūs precīzākais rādītājs.

Foto: Edvardiņa pirmā pastaiga

Video:

0 Komentāru