Superbēbis dodas pirmajā pastaigā! Kā ģērbt mazulīti ziemā?

Komentāri

Raidījuma Māmiņu klubs Superbēbis Edvards ir beidzot gatavs doties pastaigās ar māmiņu. Kad ir īstais laiks uzsākt pastaigas, un kāds ir piemērotākai apģērbs, ko vilkt mugurā bēbītim?

Māmiņa Kristīne pastaigājas katru dienu. Kā pati atzīst, viņa ir liela staigātāja. Kamēr Edvardiņš vēl ir mazs, ikdienas pastaiga ilgst aptuveni stundu. Sandra Lase, pasniedzēja Māmiņu kluba Vecāku skolā saka, ka jāsaprot bērna ēšanas un gulēšanas ritms. Ideālais variants ir nedēļu pavērot un pierakstīt ritmus. Laiks gulēšanai ir laiks pastaigai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautājot, kā vislabāk ģērbt mazulīti, Kristīne pagaidām velk mazulītim rudens kombinezonu un liek viņu “maisā”, kurš ir gan silts, gan ērts. Kristīne pašā pirmajā pastaigā gandrīz “pārtuntulēja” bēbīti, bet tā arī iztika bez cimdiem un biezākām zeķītēm. Māmiņu kluba Vecāku skolas pasniedzēja saka, ka, dodoties ārā, bērniņam jāģērbj par vienu kārtu vairāk nekā māmiņai. Lai pārbaudītu, vai bērniņam ir silti, jāpārbauda locītavas. Kā atzīst Lase, deguns un plaukstas nebūs precīzākais rādītājs.

Foto: Edvardiņa pirmā pastaiga

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl