Komentāri

Līdz ar filmas Maģiskais Maiks XXL iznākšanu Latvijas kinoteātros aktuāls jautājums, vai arī pie mums dāmas var priecēt savas acis uz mūsu vīriešu kailajiem ķermeņiem? Raidījums Bez Tabu devās noskaidrot, vai Latvijā pastāv vīriešu striptīza dejotāju klubi, un vai mums ir savs Maģiskais Maiks?

Striptīzdejotājs Vilnis uzskata, ka pēc 16 gadu ilgas nodarbošanās, kas sākusies kā vienkārša izģērbšanās mūzikas pavadījumā, nu kļuvusi par teatrālu uzvedumu. Dāmas savas acis var priecēt kādos komerciālos vai privātos pasākumos, piemēram, vasarā tik aktuālajās vecmeitu ballītēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijā vīriešu striptīza klubs nepastāv. Kā atzīst Vilnis, latviešu striptīzdejotājus ir iespējams saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.

Savukārt Viktors – grupas Gym Boys dalībnieks – akcentē, ka tas ar ko nodarbojas šī grupa nav striptīzs, bet gan šovs. Lai arī šie simpātiskie vīrieši piedāvā pikantu prieku dāmu acīm, viņi tam pieiet kā džentlmeņi, parādot savu ķermeņa mākslu un sportiskos augumus.

Vairāk skaties šajā Bez Tabu sižetā!

Foto: Maģiskais Maiks jeb Čenings Tatums

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl