Stils. Vai viegli būt par Ievu Adamss?

Komentāri

Kad atnāk rudens var novērot, ka cilvēku ģērbšanās stils automātiski kļūst arvien tumšāks un drūmāks. Lai parādītu, ka rudenī var (un vajag) ģērbties spilgti un koši, raidījuma Bez tabu Dzīves smalkumi stila ikona, kuras tēlā centīsies iejusties Bez tabu Dzīves smalkumi skatītāja Solvita, šoreiz ir modes pazinēja, kažokādu veikala saimniece, pasniedzēja, savulaik  radio geiša Ieva Adamss.

Ieva vispirms sameklē Solvitai glamūrīgu kažoku, bet pēc tam abas dodas garas, sarkanas vai melnas kleitas meklējumos. Ievai ir svarīgi ar aksesuāriem piedot tēlam nedaudz humorīgu noskaņu, lai apkārtējie saprot, ka savu tēlu sieviete nedomā nopietni. Arī ikdienišķā stila apģērbiem jārada prieka sajūta, tādēļ Solvitas hipiju komplekta pamatu veido spilgta un koša blūze. Ievas Adamss stila knifiņš: ja nezini, ko darīt ar daudz mazām rokas sprādzītēm, tās jāliek uz rokas visas uzreiz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ieva atzīst, ka nav viegli otru cilvēku ieģērbt savā stilā. Turklāt Ieva uzskata, ka viena konkrēta stila viņai nemaz nav. Bez tabu Dzīves smalkumu eksperimenta dalībniecei Solvitai pārtapt par Ievu ir bijis liels piedzīvojums. Ikdienā viņa neģērbjas līdzīgi kā Ieva, taču noteikti turpmāk dažus ieteikumus un idejas ņems vērā.

Video:

Lasi vēl