Stils. Vai viegli būt par Ievu Adamss?

Komentāri

Kad atnāk rudens var novērot, ka cilvēku ģērbšanās stils automātiski kļūst arvien tumšāks un drūmāks. Lai parādītu, ka rudenī var (un vajag) ģērbties spilgti un koši, raidījuma Bez tabu Dzīves smalkumi stila ikona, kuras tēlā centīsies iejusties Bez tabu Dzīves smalkumi skatītāja Solvita, šoreiz ir modes pazinēja, kažokādu veikala saimniece, pasniedzēja, savulaik  radio geiša Ieva Adamss.

Ieva vispirms sameklē Solvitai glamūrīgu kažoku, bet pēc tam abas dodas garas, sarkanas vai melnas kleitas meklējumos. Ievai ir svarīgi ar aksesuāriem piedot tēlam nedaudz humorīgu noskaņu, lai apkārtējie saprot, ka savu tēlu sieviete nedomā nopietni. Arī ikdienišķā stila apģērbiem jārada prieka sajūta, tādēļ Solvitas hipiju komplekta pamatu veido spilgta un koša blūze. Ievas Adamss stila knifiņš: ja nezini, ko darīt ar daudz mazām rokas sprādzītēm, tās jāliek uz rokas visas uzreiz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ieva atzīst, ka nav viegli otru cilvēku ieģērbt savā stilā. Turklāt Ieva uzskata, ka viena konkrēta stila viņai nemaz nav. Bez tabu Dzīves smalkumu eksperimenta dalībniecei Solvitai pārtapt par Ievu ir bijis liels piedzīvojums. Ikdienā viņa neģērbjas līdzīgi kā Ieva, taču noteikti turpmāk dažus ieteikumus un idejas ņems vērā.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl