Stiliste Gita Šildere: meitenēm ir grūtāk saposties izlaidumam, nekā puišiem

Komentāri

Strauji tuvojas diena, kad devīto un divpadsmito klašu skolnieces posīsies vienam no skaistākajiem dzīves notikumiem – skolas izlaidumam. Kādas ir šā gada aktualitātes, Bez Tabu rubrika Dzīves smalkumi devās noskaidrot pie stilistes Gitas Šilderes.

Šā gada absolvente Laura atzina, ka izlaidumā svarīgākais ir izskats! Tam piekrīt arī stiliste Gita, kas uzskata, ka meitenēm ir grūtāk saposties izlaidumam nekā puišiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izvēlies volānus, jo tie šajā sezonā ir modē! Tieši tāpat ir ar kailiem pleciem. Kleitai nav jābūt garai – to atstāsim vakarpusei, jo izlaidums ir dienas pasākums.

Svarīgi atcerēties arī par zeķbiksēm – tās diemžēl (vai par laimi) ir obligāts nosacījums, velkot izlaiduma kleitu.

Kādus apavus izvēlējās Gita nākamajai absolventei Laurai un kādas krāsas šosezon ir aktuālas – noskaties šajā video!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl