Komentāri
Statistika, kas liek aizdomāties… 69% attiecību strīdu nemaz netiek atrisināti!

Kolēģe, kura atnāca šorīt uz darbu, pa visu biroju nokliedzās – atkal sastrīdējāmies! Es pie sevis domāju, kā tas nākas, ka viņa visu laiku ir neapmierināta un pamanās katru dienu sastrīdēties ar vīrieti, kuru sauc par savu dzīves mīlestību, ar kuru dzīvo kopā un domā par lielu ģimeni. Kāpēc mēs vispār strīdamies?

Izrādās, ka 69% no visiem konfliktiem nemaz netiek atrisināti, konstatējis laulību un ģimenes konsultants Džons Gotmans. Tas nozīmē, ka pāri strīdas par vienu un to pašu atkārtoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piecas populārākās tēmas, par ko partneri mēdz strīdēties ir:

  • brīvā laika pavadīšana;
  • nauda;
  • mājas darbi;
  • sekss;
  • partnera ģimene vai draugi.

Tomēr mēs varam izvairīties no strīda! Galvenais ir identificēt tēmu, par ko ir konflikts. Kad pāri strīdas, viņi mēdz vienu problēmu pārvērst par kaut ko globālu. Tāpēc nenozīmīgs kašķis pārvēršas par milzu strīdu. Izvairies no šīm frāzēm!

Strīdam ir jāatrod kompromiss. Ir svarīgi atrast, kam abi pāri piekrīt, un tad, kam nepiekrīt. Lai domu nesakrišana nepārvērstos strīdā, izvērt to kā diskusiju. Lūk, šī ir formula laimīgām attiecībām!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl