SPA mājas apstākļos: savu mīļāko recepti atklāj blogere Laura Valuta

2 komentāri
SPA mājas apstākļos: savu mīļāko recepti atklāj blogere Laura Valuta
INSTAGRAM

Daudz dzirdēts par dažādiem vienkāršiem, mājas apstākļos veicamiem ķermeņa kopšanas paņēmieniem. Kā sevi lutina mājas apstākļos, personīgajā pieredzē un ieteikumos arī citām dāmām un jaunkundzēm ar Skaties.lv starpniecību dalās stiliste, grima māksliniece un iedvesmas bloga lauravalutablog.com autore Laura Valuta.

Ja tavā mājoklī ir vanna, to vajag izmantot. ”Šis noteikti būs veiksmīgākais un labākais sevis palutināšanas veids. Var iet, piemēram, attīrošā sāls vannā, ūdenī ieberot trīs ceturtdaļas saujas rupjā sāls un ļaujot tam izkust.

Var baudīt arī relaksējošu vannu, izmantojot kādu vannas bumbu vai vannas sāli. ”Pinterest” vai ”Google” piedāvā ļoti plašu recepšu sarakstu, kā vannas bumbas pagatavot mājas apstākļos.

Relaksējoties vannā, sevi var palutināt ar kādu gardu dzērienu un veselīgām uzkodām. Nozīme ir arī fona mūzikai – neaizmirsti par to!

Kamēr esi vannā, seju vari palutināt ar īpašu masku – kādu, kas tev jau ir skaistuma plauktiņā vai jau atkal – to vari pagatavot pati,” iesaka Laura Valuta.

Ja vanna nav opcija, tad Laura rekomendē kārtīgi izkarsēties dušā – lai atveras poras un āda ir gatava skaistuma rituāliem.

Viņas pašas mīļākais sevis palutināšanas veids ir ķermeņa skrubis, kas gatavots no kafijas biezumiem, un recepte ir patiešām vienkārša.

”No izdzertajām kafijām saglabājam biezumus – ir nepieciešama vismaz vairāk nekā puse no standarta krūzītes. Tiem pievienojam divas ēdamkarotes kokosriekstu eļļas, kā arī brūno cukuru. Es lieku trīs četras tējkarotes, bet var skatīties pēc sajūtām.

Ar šo maisījumu kārtīgi norīvējam visu ķermeni. Sanāk attīrīšana un pabarošana vienlaicīgi, jo pēc noskalošanās kokosriekstu eļļa paliek uz ādas,” savu mīļāko recepti atklāj stiliste un blogere.

Šādu skrubi var izmantot arī sejai, tomēr jāņem vērā, ka, lai netraumētu sejas ādu, cukura daudzumam tajā jābūt minimālam.

Pēc attīrīšanas kā ķermeni, tā seju un arī matus varam palutināt ar maskām – kārtīgi pabarot, palutināt un arī izmasēt.

”Ja viss jau zināms un viss šķiet garlaicīgs, ķeries klāt interneta resursiem un atrodi jaunas un iedvesmojošas receptes dažādu skrubju un masku pagatavošanai. Jo nesteidzīgāk visu darīsi, jo vairāk relaksēsies. Un kurš tad šobrīd kaut kur steidzas? Vai ne!?” tā Laura.