Šovu zvaigznei, skaistuma karalienei un dzīvnieku glābējai Līgai 33! Pievienojies virtuālām svinībām jau šovakar

1 komentārs
Šovu zvaigznei, skaistuma karalienei un dzīvnieku glābējai Līgai 33! Pievienojies virtuālām svinībām jau šovakar
PRVĀTAIS ARHĪVS

11. maijā 33 gadu dzimšanas dienu svin Līga Graudiņa, kuru Latvija iepazina TV spēlē ”Precētie pret brīvajiem”,  un kura nu piedalās konkursā ”Mrs.Latvija 2020”. Savām dzimšanas dienas svinībām šovakar Līga aicina pievienoties ikvienu – viņa rīko virtuālu ballīti ar lielisku mākslinieku piedalīšanos, kurai būs cēls mērķis.

No skandalozas vientuļās mammas par laimīgi precētu sievieti ar 7 kaķiem un lieliem mērķiem. Līgas dzīvesstāstu lasi TE!

”Šī dzimšanas diena man ir ļoti īpaša, un šī diena ir ļoti atbildīga. Nu jau vairākus gadus manas dzimšanas dienas rīts sākas ar kādu asariņu, ļoti pietrūkst tēta.

Viņš vienmēr mani sveicis, diezgan agri zvanot, bet ticu, ka arī šodien viņš tur no augšas priecājas par maniem darbiem un atbalsta.

Šobrīd viss vēl procesā un gatavojamies. Aicinu šodien ikvienu uz savu dzimšanas dienas pasākumu tiešsaistē manā ”Instagram” kontā 20:00,” atbalstītājus uz kopīgām, skaistām svinībām aicina Līga.

Jau šovakar no 20.00 līdz 22.00 Līgas ‘’Instagram’’ tiešraidē notiks sirsnīga kopā svinēšana, kurā tiks vākti līdzekļi bez mājām palikušo dzīvnieku atbalstam. Pasākumā piedalīsies visa Līgas ģimene, tostarp, visi septiņi kaķi, kuriem svētkos galdā tiks celtas īpašas galerta kūciņas.

Tiešraidē dalību apstiprinājuši jau daudzi populāri ļaudis, tostarp Guntis Veits, Ēriks Loks, Māris Bezmers, Andris un Liene Kiviči.

Līgai vislabākā dāvana dzimšanas dienā būs ziedojums četrkājaino draugu labklājībai.

”Atbalstiet biedrību ”Dzīvnieku SOS”, zvanot visas dienas garumā 90067003. Atbalstīsim visi kopā dzīvniekus kuri ir bez saimniekiem,” aicina Līga.

Nenokavē! Pievienojies Līgai ”Instagram” ŠEIT, un vakarā tiekamies tiešraidē!