Šovu zvaigzne Aija ir bērniņa gaidībās

Šovu zvaigzne Aija ir bērniņa gaidībās
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Dažādos populāros pašmāju TV šovos iepazītajai Aijai šis pavasaris ir īpašs. Pēc vairākiem vētrainiem gadiem, kas pavadīti filmējoties un iekuļoties dažādos piedzīvojumos, viņa nu beidzot bauda mierīgu dzīvi, kuru drīz papildinās arī bērniņš! Aija ir mazulīša gaidībās.

To, ka viņas vērtības mainījušās un pēc piedzīvojumu pilnajiem gadiem gribas mierīgu ģimenes dzīvi, Aija atklāja intervijā Skaties.lv pagājušā gada nogalē. 

”Protams, ka domāju, ka savu īsto es satikšu, un man ir sajūta, ka tas notiks jau diezgan drīz,” sarunā ar Skaties.lv noslēpumaini teica Aija.

Pēc šīs intervijas zvaigzne no publiskās aprites pazuda – Aija turpināja dzīvot mierīgu dzīvi, strādājot un pilnveidojoties. Fani šopavasar novēroja – šovu zvaigzne sociālajos tīklos pievienojusies domu biedru grupām, kurās tiek apspriestas māmiņu lietas, interesējas par bērnu precēm un ar grūtniecību saistītiem jautājumiem.

Maija sākumā Aija ”Facebook” profilā ievietojusi attēlus, kuros redzama pastaigājoties ar bērnu ratiņiem.

Fani slavē to, cik Aija lieliski izskatās mammas lomā, un sarunās ar faniem šovu zvaigzne atklāj – ratiņos guļ draudzenes mazulītis, taču drīzumā jau pati pastaigāsies ar savu bērniņu.

”Jā, būs gan drīz pašai,” no faniem neslēpj Aija. Fani sirsnīgi sveic šovu zvaigzni ar gaidāmajiem jaunumiem.

Skaties.lv sazinājās ar Aiju, kura no papildus komentāriem par privāto dzīvi šajā laikā vēlas atturēties. Viņa vēlas baudīt mierīgu dzīvi un no šovbiznesa vismaz uz laiku ir atkāpusies.

Skaties.lv pievienojas sveicēju pulkam un novēl Aijai skaistu un mierpilnu gaidīšanas laiku!