Šovasar nekas labs vairs nenotiks! Ar ”melno piektdienu” Latvijā sākas drūmi laiki un emocionāla ”bedre”

13. jūlijs atkal iekrīt piektdienā, ko mēdz dēvēt par neveiksmīgu sakritību jeb ”melno piektdienu”. Un šoreiz šī diena iezīmē patiešām drūma posma sākumu – to Skaties.lv apstiprina arī ezoterikas un kosmosa norišu eksperte Elita Drāke.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • ?

  ?

  Vai tiešām jau šķīrusies no prāta? Vēl lai ko tādu uzraksta un pamuļķo cilvēkus! Protams, kas te labs, jo rudens un tumšie garie nospiestības vakari būs klāt. Vēlēšanas arī pie durvīm, un nesaproti kas ir kas, un ja esi nonācis tik tālu, ka nesaproti kuram ticēt, kuš būs tas ,lkas domās par valsti un tās tautu., tad ir kā ir.
  Te jau tagad iet kā leiputrijā, agrāk tas vairāk bija pasakās! Neviens neko nezin ,neviens ne par ko neatbild...
  Un Drāke te ar savām absurdajām ,, gudrībām''! Ko delfi publicē ?
  • kāds klauvē šķiet

   kāds klauvē šķiet

   Tiešām! Tur katrs var publicēt savas muļķības? Lai nu kas,bet Drāke ? Klusais ārprāts!
 • Zinu

  Zinu

  Vina zina kas no kaa rodas, neskatoties, ka kalpo tumsai. Vareja rak precizak un skaidrak pateijt. Dieca Vards saka :
  Jeremijas 16.
  10.Kad tu pasludināsi šai tautai visus šos vārdus un tie tev jautās: kāpēc Tas Kungs draud mums ar šo lielo nelaimi, un kas ir mūsu noziegums? Un kur ir mūsu grēks, ar ko mēs esam apgrēkojušies pret To Kungu, mūsu Dievu? -
  11 tad atbildi tu tiem: tāpēc, ka jūsu tēvi Mani atstājuši, saka Tas Kungs, un skrējuši pie citiem dieviem, tiem kalpojuši un tos pielūguši, bet Mani atstājuši un Manus baušļus nav turējuši.
  12 Un jūs tāpat grēkojat un vēl vairāk kā jūsu tēvi; jūs staigājat ikviens pēc savas sirds nepakļāvības un Mani neklausāt.
  13 Tādēļ Es jūs izraidīšu no šīs zemes tādā zemē, ko jūs nepazīstat un ko nepazina arī jūsu tēvi; tur jūs varat kalpot citiem dieviem dienām un naktīm, tādēļ ka Man pret jums vairs nav nekādas žēlastības!
  /Bibele Jer. 16:10-13/
 • Es
 • Zane

  Zane

  Kur var ļaut kko tādu publicēt? Bezmazvai ieprogrammèjot-nekas labs vairs nenotiks. Var taču savàdàk to pasniegt! Dràkei pašai energētika nemaz nav tik laba-lai viņà tā klausītos...
 • Lienīte

  Lienīte

  Tikai nepieķerties šādiem vārdiem un pareģojumiem!!
  Piesargāties vienmēr vajag un pēc svētkiem mierīgāk padzīvot un atjaunot enerģiju!
  Mēs esam stipri un vareni!Mēs varam to ko gribam!!
 • Atceros

  Atceros

  Super! Pēc iespējas vairāk sādu rakstu! Tie mūs garīgi pacel un bagātina! Mulkības viss, kas tur rakstīts- sovasar būs daudz labu, pricīgu notikumu- dzims bērni, kāds precēsies! Būs brīniskīgas saulainas dienas un zvaigznu miljoniem piepildītas debesis naktīs. Pasaule ir tāda, kādu mēs vinu redzam!
  • saulle

   saulle

   tieši tā ,lai beidz te ķērkt vārnas...krāaā..besī tie stulbie raksti, tad ,lai sēž uz mūrīša un gaida rudeni...kur var tik negatīvus cilvēkus publicēt
  • Ivars

   Ivars

   Protams. Nezin kāpēc, bet pēdējā laikā tik negatīvo sanāk lasīt. Dzīvosim un priecāsimies par to, kas mums ir. Lai veicas visiem piepildīt savus sapņus. Esiet laimīgi...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!