Šovasar nekas labs vairs nenotiks! Ar ”melno piektdienu” Latvijā sākas drūmi laiki un emocionāla ”bedre”

13. jūlijs atkal iekrīt piektdienā, ko mēdz dēvēt par neveiksmīgu sakritību jeb ”melno piektdienu”. Un šoreiz šī diena iezīmē patiešām drūma posma sākumu – to Skaties.lv apstiprina arī ezoterikas un kosmosa norišu eksperte Elita Drāke.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • Vecvecis

  Vecvecis

  Esmu nodzīvojis Latvijas PSR un Latvijas R kopsumā ap 50 gadu. A ko Jūs mani biedē ar kaut kādām drausmīgām piektdienām un asiņainiem mēnešiem. Nu nafffff man bailes no visa tā un no UFO un citplanētiešiem nafffffff baiļu, viņi, jādomā būs iejūtīgāki par Latvijas valdību un patvaldībām.
 • Jezups

  Jezups

  Ar nepacietību gaidīju 13.jūliju cerēdams ka "jebanotiskie" pareģojumi notiks.
  Kur morāle publicēt šo blefu? Debīlisms pēdējais.
 • Jānka

  Jānka

  Tieši tā kad nevajag jau ķērkt kā vārnai tad jau tiešām kautko sluktu var pieķērkt....koks ar diviem galiem kā iedomāsies tā arī būs un nevajag tomēr cilvēkus baidīt bet jādomā ka būs pat labāk nekā lidz šim tā mēs sevi domās ieprogramējam tā arī dzīvosim....
 • Llaila

  Llaila

  Nezinu laikam tiem astralogiem jumtiņš aizbraucis pa gaisu. Cik var tādas muļķības publicēt un cilvēkiem galvu putrot piemēram man 13 kad iekrīt piektdienā tā sanāk ļoti laba un dzīvespriecīga diena un slikti vārdi arī pasprūk bet nekas slikts nākamajās dienas nav noticis. Neticiet tam visam esat saprātīgi un žurnālisti lai padomā ar galvu ko liek cilvēkiem lasīt.
 • Jons
 • He

  He

  da ladna, cik var un cik pasaules gali jau bijuši. Katrs pats ar savam domām un darbiem veido savu likteni, nākotni
 • Zilbe

  Zilbe

  A kads sakars ar kaut kadiem dziesmu svetkiem???? Murgs kaut kads!!
 • Daiga

  Daiga

  Kurš teicis, ka 13ais datums ir slikts? Muļķības! Es 13 pirmo reizi lidoju, nu super! Un piektdiena ir pati labākā nedēļas diena! Mums viss ir tik labi, cik paši to vēlamies!
 • Ruta
  +12 +12 0

  Ruta

  Beidziet sēt visādas negācijas:melnå piekdiena ,asiņains mēnesis u.t.t ! Kāpēc, kāda jēga? Un ne pirmo reizi.Baņķis ,Drāke un mediji -labāk pieturiet savas dumjības pie sevis!
  • kosmoss galvā

   kosmoss galvā

   Kosmosa norišu eksperte!! Drāke???? Ko tu neteiksi! Pareizi ,zvaIgžņu piedziedātāja jau bijusi ,romantika izpalika,tad vēl dažas laimi nenesošas vietas un nu jau KOSMOSA EKSPERTE!!!! Un izdomājusi tagad iet un cilvēkus baidīt ar kaut kādiem murgiem! Liekat cilvēkus mierā,paši vairāk gaisu muļļāsiet kosmonauti,pašiem sliktāk būs!
 • Jāāānis

  Jāāānis

  Astrologus šonedēļ vajag sist. Vai vismaz ķemertiņā iespundēt, jo, acīmredzot, paši nesaprot par ko runā. Žurnālistus, kas to tiražē, tāpat.

  "visi mirsim, pasaules gals, vissirslikti, nekas nesanāks, nekā laba nebūs" - vēl kaut ko debilāku grūti iedomāties. Būtu labāk ēduši. Esam drusku māņticīgi - nu tad aicinām lasītājus nolikt malā telefonus un datorus, klusībā pateikt paldies, ka par spīti mūsu ķērcošajiem astrologiem un žurnālistiem mums tomēr ir jumts virs galvas, ēdiens leckapī un tuvi cilvēki kaut kur netālu. Ka šonedēļ vēl būs brīnišķīgas kristības, katru dienu no baznīcas nāks ārā cilvēki, bet veikalos cilvēki pirks pārtiku savām ģimenēm. Kamēr astrologi sēdēs pagrabā un šausmināsies, kūdīs un biedēs par kārtējo šā gada aptumsumu, supermēnesi un asiņaino mēnesi, melno sauli un apokalipsi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!