Šovasar nekas labs vairs nenotiks! Ar ”melno piektdienu” Latvijā sākas drūmi laiki un emocionāla ”bedre”

20 komentāri
Šovasar nekas labs vairs nenotiks! Ar ”melno piektdienu” Latvijā sākas drūmi laiki un emocionāla ”bedre”
Gatis Gierts/f64

13. jūlijs atkal iekrīt piektdienā, ko mēdz dēvēt par neveiksmīgu sakritību jeb ”melno piektdienu”. Un šoreiz šī diena iezīmē patiešām drūma posma sākumu – to Skaties.lv apstiprina arī ezoterikas un kosmosa norišu eksperte Elita Drāke.

”Šodien, 13. jūlijā, ļoti iesaku visiem būt mierīgiem un klusiem. Ja nevarat pateikt citiem ko labu, labāk nerunājiet vispār. Jo, ja būsi slikts, tad viss var apgriezties kājām gaisā,” sarunā ar Skaties.lv brīdina Drāke.

Viņa uzsver, ka šī piektdiena noteikti nav piemērota ballītēm. ”Ja ir tāda iespēja, šodien vislabāk nolīst kaut kur pie dabas un īpaši nerunāt,” iesaka eksperte. Un ne tikai šodien. Vasaras ballīšu laiks ir beidzies – vismaz kosmoss mūs vairs nevēlas redzēt līksmojot.

Elita Drāke

Elita Drāke

”Atlikušais vasaras laiks būs pārbaudījumu laiks. Šovasar vairs nekas labs nenotiks. Būs daudz nemieru, šķiršanos un kreņķu.

Nevajadzētu uzsākt neko jaunu.

Taču tas nenozīmē, ka jāgremdējas skumjās. Vienkārši jāpieņem dzīve tāda, kāda tā ir. Nu nevar vienmēr viss būt pēc mūsu prāta. Iesaku vasaras atlikušo daļu pieņemt kā laiku, kad atpūsties, izbaudīt dabu, dārzu, ugunskurus, mieru un klusumu,” iesaka Drāke.

Viņa piebilst, ka šis kritums ir likumsakarīgs arī pēc Dziesmu un deju svētkiem. ”Dziesmu svētku nedēļa ne tikai paņēma spēkus visai Latvijai – tā bija īpašs emocionāls lidojums.

Pēc šādiem lidojumiem vienmēr seko emocionāls kritums. Tas vienkārši tā jāpieņem,” skaidro eksperte.