Komentāri
Šovakar Gossip Girl! Uzzini, kurš atzīsies mīlestībā un kuru pārņems greizsirdība

Aizrautīgs piedzīvojumu virpulis tevi šodien sagaida jaunākajā Gossip Girl pirmās sezonas sestajā sērijā. Kostīmu balles slepenie piedzīvojumi, kur Blēra dara visu iespējamo, lai balli neapmeklētu viņas ”ienaidnieki”, pārvēršas par īstu drāmu.

Pārsteidzošus attiecību pagriezienus izraisa Neits, kurš balles laikā nejauši noskūpsta nepareizo sievieti, domājot, ka tā ir Serēna, slepus atklājot savas jūtas, lai gan viņš ir attiecībās ar Blēru. Vai šo varam saukt par sānsoli un Blēra par to uzzinās?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Dens ir apjucis, jo pilsētā ierodas viņa bērnības draudzene Vanesa, kura ir visai izskatīga un saviļņo Dena sirdi. Sērijā valda attiecību pārspīlējumi, greizsirdība un mīlestības atzīšanās. Bet kas galu galā noies greizi? Skaties šodien Intriganti Kanālā 2 plkst. 18.00.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl