Šovā Precētie pret brīvajiem pikantērija: vai Oskars palīdīs zem biksītēm?

Komentāri

Šovakar šovā netrūkst erotisku mirkļu. Divi precēti puiši un viens brīvs centīsies pārsteigt Baibu ar jutekliskiem un drosmīgi asprātīgiem pārsteigumiem, kas brīžiem samulsina šova varoni Baibu. Kādi tie bija?

Šovakar šovā piedalās dzīvespriecīgā un draudzīgā Baiba. Viņa pašpārliecināta meitene un tic, ka, pateicoties savai pavāra profesijai, spēs atšķirt brīvo vīrieti no precētā, pēc viņu pagatavotajiem ēdieniem. Baibai negribās čali Džeimsa Bonda uzvalkā, bet gribas parastu, normālu puisi, kurš ir viņas cienīgs. Šovakar šovā piedalās brīvais puisis Dairis, kuram ir 33 gadi. Darim patīk ceļot un baudīt dzīvi. Priekšroku dod meitenēm ar zilām acīm. Dairis sevi raksturo kā amizantu un jautru vīrieti. Savukārt precēts vīrietis ir Oskars, kurš sola, ka randiņā brīvo metieni pārsteigs ar roku veiklību. Viņš ir profesionāls pirtnieks un masieris. Arī Aivis ir aizņemts, un pats saka, ka viņa piemīt talants apvārdot meitenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Šovakar šovā Precētie pret brīvajiem aizņemtais puisis Oskars ir īsts negantnieks, un nebaidās izmantot savu roku spēju, lai iekarotu sievietes sirdi. Oskars ar sievu ir gatavs iet uz visiem 100 procentiem, lai plūktu uzvaras laurus. Oskars ar sievu ir sarunājuši īpašu stratēģiju, un Oskara sieva ļauj viņam darīt pilnīgi visu, bet ar noteiktām robežām, lai šova laikā Oskars nedomā nodarboties ar seksu, bet bučoties un līst zem sievietes brunčiem ir atļauts.

Oskars Baibai ir sagādājis īstu pikantuma devu. Oskara sarūpētajā randiņā pat Greja piecdesmit nokrāsas nobālē, jo pārsteigums, ko Oskars sagādājis, ir ļoti erotisks un juteklisks. Randiņa laikā Oskars gramstās gar Baibas kājām, un iepriekš ar sievu šādu sānsoli nebija sarunājis.

Koķetais Oskars Baibu apreibinājis uz pilnu klapi. Uz ko Oskars vēl ir gatavs un kādas intīmas vietas ir apčamdījis, skaties pievienotajā videoklipā, kurā uzzināsi erotiskus pārsteigumus, kādus ir sagādājis Oskars!

Video

Lasi vēl