Šovā Precētie pret brīvajiem: Oskara sieva priecājas, ka vīrs apčamda Baibu

Komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem septītajā sērijā netrūkst pikantu notikumu. Daži no tiem pat nebija saskaņoti ar sievu. Bet ar ko šoreiz mūs pārsteidza sievas, kuras atklāti komentēja savu vīru palaidnības?

Precētie pret brīvajiem septītajā raidījumā sievas bija brīnumaini savaldīgas un mierīgas. Šoreiz iztikām bez greizsirdības lēkmēm, jo abu precēto puišu sievām bija dzelzs izturība, nervi, un abas dāmas bija gatavas iet līdz uzvarai! Šova laikā precētais puisis Oskars atļāvās ”palaist rokas” un apčamdīt Baibu, bet Oskara sieva to neņēma ļaunā, jo ir sieviete ar īstu cīņas garu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Pieskārieni, intīmas masāžas un serenādes. ”Pirmais randiņš, pirmie plikumi, viņu nevarēs piemānīt, jo viņa izskatās tāda gudra, nevar teikt, ka viņa ir blondīne” – kādus asprātīgus komentārus šova laikā izteica precēto puišu sievas, skaties pievienotajā videoklipā. Ja esi palaidusi garām sestās sērijas sievas skaisto teicienu: ”Davai, latgaliet, ēd!” To vari aplūkot šeit.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl