Šova Netīrās dejas dalībniece Evelīna atklāj konkurentes ēnas puses un savas domas par Kimu!

4 komentāri
Šova Netīrās dejas dalībniece Evelīna atklāj konkurentes ēnas puses un savas domas par Kimu!

Šova Netīrās dejas piektajā sērijā netrūkst strīdu. Šoreiz strīda centrā iekļuvušas Kima meitenes, Evelīna un Lauma, kuras strīdu ir uzsākušas par pilnīgi neko!

Starp Evelīnu un Laumu mutuļo dusmu mākoņi, kas tā vien gaida, kad varēs straujos zibens spērienus izšaut. Šova sērijā Evelīna nepadodas un uzskata, ka Lauma ir nepieklājīga, un nosauc viņu par vulgāru. Lai noskaidrotu, kāda gaisotne valda šovā, sarunājāmies ar vienu no strīda dalībniecēm Evelīnu, kura ekskluzīvā sarunā mums atklāja savas domas par Laumu un viņas sliktajām īpašībām. Kā arī Evelīna nebaidījās paust savu viedokli par Kimu un savu lielāko konkurenti šovā.

Kā meitenes strīdējās un kura piekāpās, skaties pievienotajā videoklipā. Ja esi palaidusi garām interviju ar šova dalībnieci Sanitu, kuru Kims sūtīja mājās jau pirmajā dienā, tad ar to vari iepazīties, lasot šeit. Kā arī uzzini, kādēļ Ketija saplēsa konkurentes kleitu.

Foto

Kādas, tavuprāt, ir Laumas sliktās īpašības?

Man šķiet, ka Lauma ir ļoti naivs cilvēks. Viņa mīl fantazēt. Viņa izfantazē savu stāstu, tam notic un sāk pārdzīvot par to. Šova laikā bija vairākas situācijas, kad viņa kaut ko iztēlojās, tam visam reāli noticēja un pēc tam pārdzīvoja, kaut gan tā pat nebija taisnība.

Kādas ir tavas sliktās īpašības?

Godīgi, es nevaru konkrēti iztēloties. Bet tā būtu pārlieku liela atklātība, jo viena lieta ir šovs. Kad ar Laumu mums bija konflikts, es biju ļoti atklāta, un tiešām pateicu to, ko domāju, bet otra lieta ir reālā dzīve. Varbūt, ka dzīvē vajadzētu nedaudz piebremzēt. Vēl viena no manām sliktajām īpašībām varētu būt, ka man ir pārāk liela ticība cilvēkiem. Nevis pārāk liela uzticēšanās, bet gan vēlēšanās uzticēties. Tad, kad kāds kaut ko pasaka, tad tā noteikti ir.

Ko tu domā par Laumu kā cilvēku? Kāda viņa ir.

Kā jau iepriekš minēju, viņa man šķiet ļoti naiva. Kā cilvēks viņa ir ļoti jauka, mīļa un saprotoša, bet, no otras puses, viņa vēl nav izaugusi.

Video

 

Kāpēc strīdā ar Laumu nevēlējies piekāpties?

Cilvēks, kuram vairs nav, kā argumentēt savu teikto, vai kaut ko pateikt pretī, tad viņam aptrūkstas sakāmā un atliek vien pateikt šo frāzi. Kas parāda, ka esmu gudrāka un es piekāpšos. Laumai šajā gadījumā nebija, ko pateikt, viņa jutās aizvainota un vienkārši paņēma šādu pozīciju, ok, viss, es beidzu.

Strīdā ar puisi būtu gatava viņam piekāpties?

Runājot par reālo dzīvi, tas ir ļoti svarīgi. Ja man puisis daudz ko nozīmē un man būtu nepieciešams principiāli sevi aizstāvēt, tad jā, es ietu līdz galam, bet, ja man būtu svarīgi saudzēt attiecības un ja viņš būtu ļoti mīlošs puisis, tad es izvēlētos paklusēt un vairāk nospēlēt to, ka puisim ir taisnība.

Foto

Kā tu raksturotu savas attiecības ar Kimu šova laikā?

Mūsu attiecības ir labas, ļoti draudzīgas. Man ļoti patika, tas, ko Kims domāja par mani, bet to tagad gan neatklāšu.

Kā tu domā, kādi, tavuprāt, bija Kima pirmie iespaidi par tevi?

Godīgi sakot, mums ar Kimu pirms dubultā randiņa bija konflikts. Mēs mazdrusciņ strīdējāmies par deju, jo es paudu neapmierinātību. Man šķita, ka viņš velta pārāk maz laika priekš dejas, un es nevaru visu piefiksēt, jo laiks tiešām bija ierobežots. Līdz ar to sanāca neliels konflikts. Braucot uz randiņu, es viņam mašīnā lūdzu piedošanu, centos salabt, lai varētu pavadīt ļoti romantisku randiņu. Jo tiešām, emocijas bija ļoti augstas.

Es domāju, ka Kims ir pamanījis, ka man ir raksturs. Es neesmu tikai mīļa. Varu arī sevi aizstāvēt un parādīt uguntiņu. Man šķiet, ka viņš kopumā domā, ka esmu ļoti atklāts cilvēks, ļoti mīloša, patiesa un ļoti īpatnēja, citādāka nekā pārējās meitenes.

Kā tu domā, kura ir tava lielākā konkurente?

Es izvērtēju konkurentes nevis pēc saviem uzskatiem, bet gan puiša. Un Kima acu skatiens vairāk bija vērts uz Andu. Tāpēc uzskatu, ka viņa ir mana lielākā konkurente.