Komentāri

Līdz vakardienas raidījumam Dzintars Čīča bija vienīgais dalībnieks, kurš vēl nebija izpildījis šova Izklausies redzēts nosacījumu – atdarināt kādu pretējā dzimuma mākslinieku. Svētdien viņš uz skatuves iznāca kā amerikāņu dziedātāja Ališa Kīza (Alicia Keys)

Portāla Skaties.lv/ Sievietei Dzintars pastāstīja, ka šī ir pati pirmā reize, kad iejūtas sievietes ādā, jo pat neformālos pasākumos draugu vidū nav mēģinājis kaut ko tādu darīt. Uz jautājumu, vai Dzintars ir apmierināts ar savu izlozes rezultātu, dziedātājs atbild, ka šīs izlozes rezultāts ne ar ko neatšķīrās no citām reizēm: plusi ir iespēja iejusties absolūti svešā tēlā, svešā vokāla tehnikā, manierēs, mīnusi – gribētu vairāk laika, lai sagatavotos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Šova vadītājam Laurim Reinikam Dzintars minēja, ka bijušas problēmas ar parūkas piemeklēšanu. Savu teikto Dzintars mums skaidroja šādi:

Parūku piemeklēšana šajā šovā ir problēma ne tikai man, arī citiem dalībniekiem. Tāpēc, ka ir svarīgi piemeklēt parūku, kas izskatās nevis pēc parūkas, bet gan pēc reāla matu sakārtojuma.

Dzintara izvēlētais tērps pieļāvis, ka viņam nav jāveic tādas nepatīkamas darbības kā roku un kāju vaksācija, taču nolakot nagus viņš esot aizmirsis.

Dzintars neatklāj, kuram kolēģim viņaprāt ir padevies vislabāk “mainīt dzimumu”, jo par visiem dziedātājs saka, ka ir lieli malači.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl