Komentāri
Šosezon modē vieglas lokas un franču bizes! Smelies iedvesmu savam aktuālajam matu sakārtojumam!
Foto: Skaties.lv ()

Arī tu, iestājoties pavasarim, vēlies uzziedēt kā krāšņs zieds? Viss ir iespējams! Iepazīsties ar jaunākajām matu veidošanas tendencēm un ļauj saviem matiem iegūt jaunu vēsmu.

Jaunākā matu veidošanas tendence šogad ir viegli viļņi – matu vidusdaļā ieveidotas vieglas lokas, bet gali atstāti taisni. Galvenais radīt vieglu un dabīgu efektu, ar jaunākajām matu veidošanas tendencēm iepazīstina Wella Profesional trenere Sintija Trušinska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat savu aktualitāti šosezon nav zaudējušas franču bizes. Tās turpina plūkt uzvaras laurus jau ceturto gadu pēc kārtas, un ne velti! Franču bizi var izmantot kā pamatu jebkurai frizūrai, kuru ir viegli transformēt uz viegli krītošu bizi, ieveidot to frizūrā vai atstāt perfektu pinumu.

Izveido arī tu savu aktuālo matu sakārtojumu. Galvenais – ļaujies iztēlei un eksperimentiem, jo krāšņajā pavasarī kļūdīties nevar!

Foto: smelies iedvesmu savam aktuālajam matu sakārtojumam!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl