Šos padomus iesaka ikviena garu un skaistu matu īpašniece

Komentāri
Šos padomus iesaka ikviena garu un skaistu matu īpašniece

Vēlies skaistus, garus, veselus matus? Daudzas no mums iegulda milzu līdzekļus, bet ar to bieži vien ir par maz, lai iegūtu dabīgu un skaistu matu izskatu. Ko dara skaistu matu īpašnieces?

Matu mazgāšana

Pirmais un galvenais likums – nemazgā matus katru dienu. Mazgā tos reizi vai divas nedēļā. Jo biežāk mazgāsi tos, jo vairāk tie taukosies, to nu mēs nevēlamies.

Lētam griezumam – nē!

Palutini sevi un atļaujies sakopt savus matus pie profesionāla friziera ar gadiem ilgu pieredzi.

Matu maskas

Kondicionieris ir neatņemama matu kopšanas sastāvdaļa, bet daiļā dzimuma pārstāves izvēlas lietot arī matu masku. Pēc tam, kad esi izmazgājusi matus, ļauj vismaz 20 minūtes iedarboties matu maskai.

Galvas ādas kopšana

Svarīgi ir rūpēties par galvas ādu, galu galā, tavi mati aug tieši tā iemesla dēļ, ka galvas āda ir vesela. Regulāras masāžas palīdzēs matu augšanā.

Fēnam – nē!

Katru dienu žāvēt un veidot matus nav prātīgi, ja vēlies garus un skaistus matus.

Matu galu kopšana

Īpaši svarīgi ir pievērst uzmanību matu galiem. Vismaz reizi mēnesī apgriez tos, kā arī lieto dažādas eļļiņas.

Matu ķemmēšana

Par vislabāko atzīta koka ķemmīte, kas rūpējas par to, lai matu saknēs esošās eļļas nonāktu uz visiem matiem, tāpēc ķemmē tos regulāri.

Foto: mēs visas vēlamies šādus matus!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl