Komentāri
Šonedēļ kopā ar latviešu dizainerēm un māksliniecēm tiks prezentēta jauna modes un mākslas kolekcija

Šopavasar latviešu modes dizaineres un mākslinieces ir apvienojušās vēl nebijušā radošā projektā, radot unikālu modes un mākslas kolekciju Atbrīvo zvēru sevī! sadarbībā ar saldējumu Magnum. Jaunā kolekcija apvieno gan modes, gan vizuālās mākslas darbus ar mērķi iedvesmot ikvienu uzdrīkstēties vairāk un atbrīvot savu iekšējo zvēru. Modes un mākslas kolekcija, kas pēc nepacietīgas gaidīšanas jau šonedēļ tiks prezentēta plašākai publikai, būs apskatāma ne tikai Rīgā, bet arī citviet Latvijā.

Jau vairākus gadus Magnum sadarbojas ar radošās nozares pārstāvjiem, un šogad zīmols vienā projektā ir apvienojis tādas modes dizaineres, kā Katya Katya Shehurina, Dace Bahmann, Narciss, un mākslinieces Ievu Bondari, Kristīni Luīzi Avotiņu un Ievu Ekmani. Katra projekta dalībniece radījusi individuālu trīs darbu kolekciju – interpretāciju par tēmu ”Atbrīvo zvēru sevī!”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latviešu modes dizainere Dace Bahmann par dalību projektā: ”Dalība projektā man pašai bija kā izlaušanās, jo varēju pievērsties stilam, kas ir īpaši tuvs – Haute Couture. Projekta tēma lieliski saskan ar manu pašreizējo rokrakstu, un tā bija iespēja man kā dizainerei uzdrīkstēties vairāk. Es ticu, ka katrā sievietē ir divas puses: viena maigā, romantiskā, gaisīgā un otra stingrā, nedaudz agresīvā, kas demonstrē mūsu iekšējo zvēru. Šo pašu dubulto pieeju es centos ielikt savos tērpos un ļoti ceru, ka tie iedvesmos arī citas sievietes atklāt un atbrīvot zvēru sevī.”

Jaunā modes un mākslas kolekcija būs īpaši interesanta patiesas baudas un mākslas cienītājiem, sevišķi tiem, kas nebaidās no izaicinājumiem. Atbrīvo zvēru sevī! projekta darbi tiks prezentēti īpašā pasākumā un pēc tam apskatāmi vairākās vietās Latvijā.

Foto: apskati, kā modes dizaineri gatavojas skatēm

Working on smth exciting for @magnum ✂️✂️✂️ #magnummoments #magnumdouble #NARCISSforMAGNUM

A photo posted by Alise Trautmane (@alise_from_narciss) on

Atbrīvo zvēru sevī!:D 4.maija rīts lieliskā kompānijā!! #magnumdouble #trouble

A photo posted by Māra Sleja (@marak_benzins) on

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl