6 komentāri

Skolā kāda meitene izsmējusi vēža slimnieci, par sodu šādai rīcībai meitenes māte noskuvusi savas meitas matus, lai viņa iegūtu izpratni un saprastu, ko ir izdarījusi. 

Interneta vietnē Youtube.com  ir ievietots videoklips, kurā redzams, kā māte savai meitai par sodu noskuj matus, lai viņa gūtu mācību par savu nejauko rīcību. Videoklipā redzamai meitenei, kurai tiek skūta galva, ir izpelnījusies rājienu no mātes, jo viņa skolā esot ”ņirgājusies” par citu meiteni, kura ir slima ar vēzi un uz viņas galvas nav matu. Lai parādītu, ka šāda rīcība nav pieļaujama, māte nolēma savai meitai noskūt matus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Video ir redzams, kā meitene sēž vannas istabā, piesedzot seju ar rokām un raud. Viņas lielās matu cirtas tiek noskūtas no galvas. Pašlaik šis video ir kļuvis par interneta sensāciju un ir redzams visos sociālajos medijos.

TOP komentāri

 • Margrieta
  +2 +2 0

  Margrieta

  Nevar smieties par slimu cilvēku! kas vispar musdienas ta dara? ???????...
 • Kristīne
  +1 +1 0

  Kristīne

  Bērns ir jāaudzina no mazotnes, tad arī nebūs nekādu problēmu kā šīs!!!
 • Aira

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl