Šokējošs eksperiments! Vai rokas var būt tikpat netīras kā ielas apavi?

Komentāri

Cik bieži tu mazgā rokas? Vienu, divas, trīs reizes dienā, un kāds, tavuprāt, būtu vēlamais skaits? Vai tavs bērns uzreiz, kad pārnāk mājās, novelk ielas apavus? Visticamāk, ka atbildes uz šiem jautājumiem ir dažādas. Lai zinātu pareizās – raidījuma Bez Tabu korespondente Baiba Runce veic apjomīgu eksperimentu.

Zinātniskajā institūtā Bior Baiba iemācās, kā ņemt virsmas paraugus no apavu zolēm un rokām, lai noskaidrotu, cik baktēriju dzīvo uz šīm virsmām. Pēc tam Baiba pati  šīs jauniegūtās iemaņas izmantos praksē. Zem Baibas ”lupas” nonāk gan bērnudārznieka rociņas un ielas apavu zoles, gan šā brīža aktualitātes – basketbola atribūti – bumba un sporta apavi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc loģikas gribas ticēt, ka uz rokām ir mazāk baktēriju nekā uz apaviem. Tomēr vienam eksperimenta dalībniekam rokas izrādījās vairāk nekā piecas reizes netīrākas nekā ielas apavi. Kuram? Noskaties video!

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl