Komentāri

Rianna nav laidusi klajā jaunāko albumu, bet gan ko citu, iepriecinot sabiedrību ar lielu pārsteigumu, ko ir radījusi tieši slavenā popmūzikas dziedātāja.

Lai gan Rianna ir slavena popmūziķe, viņai piemīt vairāki talanti, kurus viņa nebaidās izrādīt plašākai sabiedrībai. Viens no viņas jaunākajiem, radošajiem darbiem, ir sadarbība ar slavenu pasaules zīmolu Puma. Rianna ir startējusi kā radošā direktore un izveidojusi Puma jaunāko modes kolekciju, kas tiks demonstrēta 2016. gada 12. februārī Ņujorkas modes nedēļā. Par šo jaunumu nevar priecāties amerikāņu reperis Kanje Vests, jo Rianna būs nopietna konkurente viņa radītajam zīmolam. Jaunākā Puma kolekcija raisa intrigas par to, kurš sēdēs modes nedēļas pirmajās rindās. Kādas pasaules slavenas zvaigznes mēs redzēsim, to atliek tikai minēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl