1 komentārs
Šokējoši! Māte joprojām baro savu sešgadīgo meitu ar krūti

52 gadus vecā māte Maha al Musa joprojām baro savu sešgadīgo meitu Aminu ar krūti pat mācībstundu laikā. Viņa atzīst, ka ir saukta par pedofilu, bet ir lepna, ka izaudzinājusi savus trīs bērnus ar šādu metodi.

Cilvēki var teikt, ko vien vēlas. Es zinu, ko daru.

Maha al Musa atzīst, ka drīzumā varētu beigt barot sešgadīgo Aminu dienas laikā, bet no nakts barošanas viņa nedomā atteikties. Lai arī saņēmusi kritiku un neizpratni no apkārtējiem cilvēkiem, māte uzskata, ka tas ir apvainojums ikvienai sievietei.

Maha al Musa ir izaudzinājusi trīs brīnišķīgus un gudrus bērnus, un uzskata, ka barot bērnu ar krūts pienu ir normāli līdz pat astoņu gadu vecumam. Sieviete nav piekritusi veikt nevienu vakcīnu Aminai, jo uzskata, ka krūts pienam ir visas nepieciešamās īpašības, kas sargā bērna imūnsistēmu.

Pati meitiņa atzīst, ka šī viņai ir “mīļākā nodarbe un vairākiem bērniem vajadzētu darīt to pašu”.

Vēlamies uzzināt tavu viedokli par barošanu ar krūti! Līdz cik gadu vecumam tas ir pieņemami, un vai tu savus bērnus arī būtu gatava barot ar krūts pienu līdz viņiem paliek astoņi?

Foto: māte baro sešus gadus veco meitiņu ar krūti

TOP komentāri

  • mamma
    +1 +1 0

    mamma

    Man liekas, ka tas nu gan nav normāli.... Bērnam mates piens reāli ir nepieciešams tikai līdz gada vecumam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl