Šokējoši! Dzīve bez sejas: austrāliete noņem masku, ko nēsājusi divarpus gadus

0 Komentāru
Šokējoši! Dzīve bez sejas: austrāliete noņem masku, ko nēsājusi divarpus gadus
Foto: quibbll.com

Pirms vairākiem gadiem 28 gadus vecajai austrālietei Danai Vulinai dzīve apmeta kūleni. Jaunā sieviete bija ļoti skaista, ar ko bieži pievērsa sev pretējā dzimuma uzmanību. Nelaime, ko piedzīvoja Dana, un jaunās sievietes cīņa ar tās sekām, ir lielisks piemērs, kā pat visgrūtākajā dzīves situācijā nedrīkst padoties un nolaist rokas.

Kāda pārāk greizsirdīga sieviete Danas ķermeni aizdedzināja, jo bijusi pārliecināta, ka Danai interesē viņas vīrs, – raksta quibbll.com. Uzbrukuma rezultātā sieviete ieguva 3. pakāpes ķermeņa apdegumus, kas pārklāja 60% ādas. Ļoti cietusi bija arī jaunās sievietes seja. Šis uzbrukums Danu gandrīz nogalināja, taču nesalauza. Cietusī sieviete ir piemērs visiem, kā no visgrūtākās dzīves situācijas var izķepuroties un nedrīkst nolaist rokas. Dana pārcietusi ļoti daudz operāciju un divus gadus nēsāja īpašu sejas masku. Pienāca laiks, un viņa visiem atklāja un parādīja savu jauno seju.

nem nost

Danas stāsts ir šokējošs. Danai uzbruka sieviete, kura redzēja, ka Dana ballītē sarunājas ar viņas vīru. Greizsirdīgā sieva sāka Danu izsekot. Viņa vairākas reizes zvanījusi Danai un draudējusi, ka iznīcinās viņas skaisto sejiņu. Pēc kāda laika greizsirdīgā sieva, būdama narkotisko vielu ietekmē, ielauzās Danas dzīvoklī, aplēja viņu ar degšķidrumu un aizdedzināja. Pēc tam ļaundare aizbēga, bet uz kāpnēm bija vēl dzirdami viņa smiekli.
64% Danas ķermeņa klāja 3. pakāpes apdegumi. Seja bija cietusi tā, ka Danu nevarēja pazīt.
Lai cilvēki redzētu, kā mainījās Danas seja ārstēšanās procesā, jaunā sieviete ir nopublicējusi fotokolāžu.

Foto: quibbll.com

Foto: quibbll.com

Dana ir atzinusi, ka pirms nelaimes ļoti lepojusies ar savu ārējo izskatu. Pēc operācijas viņai iedota speciāla sejas maska, kura jānēsā 30 mēnešus. Kā viņa pati stāsta, maska sniegusi sajūtu, ka viņa nav nekas, jo seja tikpat kā nebija redzama. Ar masku uz sejas Dana liecinājusi arī tiesā. Uzbrucējai piespriests 17 gadus ilgs cietumsods.

Foto: quibbll.com

Foto: quibbll.com

Taču Danas pārbaudījumi diemžēl nav beigušies. Rehabilitācijas laikā Danai atklāts dzemdes kakla vēzis. Taču arī šī diagnoze Danu nesalauza. Viņa pārcieta operāciju un izgāja ilgstošu rehabilitācijas kursu. Visu laiku maska esot radījusi jaunajai sievietei anonimitātes sajūtu. Pēc ilga ikdienas darba ar sevi, lai atjaunotu savu ķermeni, Dana piekrita piedalīties kādā televīzijas pārraidē, kur noņēma masku un izstāstīja par savas dzīves smagāko posmu.
Danas sacītais : ”Laikam vieglāk būtu bijis nomirt, nekā iet cauri visam, kam biju spiesta iet. Taču es nekad neizvēlos vieglākos ceļus. Ja man šodien kāds uzdotu jautājumu, ko es domāju par savu ķermeni, es atbildētu: ”Es ļoti ar sevi lepojos!” Visi bija pārsteigti ieraugot jaunās sievietes seju. Lai arī uz sejas bija rētas, Danai bija izdevies atgūt savu iepriekšējo skaistumu. Milzīgs dvēseles spēks, ticība savām spējām, pašcieņa, vīrišķība un mērķtiecība – lūk, kas slēpās aiz Danas jaunās sejas.

Foto: quibbll.com

Foto: quibbll.com

Dana televīzijas pārraidē sacīja: ”Es esmu stipra sieviete! Notikums ar apdegumiem pierādīja, ka es tāda arī palikšu. Es vienmēr būšu par sevi pārliecināta. Katru dienu es ļoti smagi strādāju, un tagad rezultāti tiešām ir redzami. Es atlabstu lēnām, un pamazām jau kļūstu līdzīga iepriekšējai Danai.”

FOTO. Dana pirms nelaimes gadījuma, ārstēšanās laikā un pēc maskas noņemšanas

0 Komentāru