15 komentāri
Šokējoši dati! 60% aptaujāto sieviešu Latvijā neapmierina vīrieši seksā
Foto: Flickr.com

Latvijas vīriešiem seksā diez ko neizdodas apmierināt Latvijas sievietes, noskaidrots iepazīšanās portāla Flirts.lv veiktajā sieviešu aptaujā. Dzīves eksperte Rita Lasmane atzīst, ka sieviešu neapmierinātība ar seksu ir reāla problēma.

Lasmane secina, ka sieviešu neapmierinātība ar vīriešiem liecina par daiļā dzimuma nespēju formulēt, ko viņas sagaida no vīrieša seksā. Pēc ekspertes domām, sieviete bieži vien gaidot no vīrieša, ka viņš viņai ”uz zelta paplātes pasniegs visas pasaules baudas”.

Flirts.lv aptaujā tikai 37% sieviešu no iepazīšanās portāla atbildēja, ka Latvijas vīrieši seksā ir lieliski, 34% atzina, ka viņi ir bez izdomas, 17% raksturoja vīriešus kā pārāk samaitātus, savukārt 12% – kā pārāk konservatīvus.

”Mīļās sievietes, vispirms noformulējiet sev, ko gaidāt no vīriešiem, un tad izvēlieties tos, kas atbilst jūsu prasībām,” iesaka Rita Lasmane. ”Un, ja viņš ir jūsu uzmanības, proti, mīlestības vērts, tad viņu var arī izglītot jūsu seksuālajās vajadzībās. Dariet to maigi, un neviens vīrietis par to neapvainosies. Viss ir jūsu rokās,” tā dzīves eksperte.

Iepazīšanās portāla Flirts.lv pārstāvis Kaspars Antess atzīst, ka nespēja būt atklātiem seksa jautājumos ir viens no lielākajiem šķēršļiem attiecībās. ”Visticamāk, daudzas sievietes, kas šajā aptaujā atzina neapmierinātību, to nepasaka aci pret aci saviem seksa partneriem, līdz ar to tālākais iepazīšanās process vai nu apstājas, vai kļūst apgrūtinošs,” secina Antess.

Veiktā aptauja arī atklāja, ka vairākumam sieviešu (52%) seksā patīk maigi un saudzīgi vīrieši, katrai trešajai respondentei svarīga ir īpaši ilga priekšspēle, savukārt 42% pieteiktu vien ar 10 minūtēm.

Flirts.lv aptaujā vēlējās mudināt sievietes aizdomāties par savu seksa baudas kvalitāti, bet vīriešiem kaut nedaudz pačukstēt priekšā, ko vēlas sievietes. Aptauja veikta šā gada augusta sākumā, un tajā piedalījās vairāk nekā 200 Latvijas sieviešu, kas ir reģistrējušās vismaz vienā iepazīšanās portālā.

TOP komentāri

  • Dace Alekseičika
  • sieviete
    +5 +4 -1

    sieviete

    Mūsdienās daudziem vīriešiem ir problēmas ar gribēšanu un varēšanu, tāpēc jau sievietes ir neapmierinātas...
  • Laima Ļūdēna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl