Komentāri

Šodien, 6. novembrī, dzimšanas dienu svin aktrise, runas pedagoģe un divu dēlu mamma Zane Daudziņa. TV3 seriāla UgunsGrēks cienītāji viņu lieliski pazīst un mīl kā Helēnu Jagudinu jeb vienkārši Helenčiku. 

Novembris, kā zināms, ir teju vistumšākais gada laiks, kad lapas koku zarus ir pametušas, pulkstenis pagriezts uz ziemas laiku, un dienas gaišais brīdis ir ļoti īss. Iespējams, tādēļ māte Daba ir izspēlējusi “joku”, ka tieši šajā laikā dzimšanas dienas svin Skorpioni. Zodiaka zīme, kuras pārstāvjiem ir raksturīga enerģija, neatlaidība, humora izjūta un, – lielākoties gaišs skats uz dzīvi. Tieši šādas rakstura īpašības piemīt lieliskajai aktrisei, šodienas gaviļniecei Zanei Daudziņai.

Protams, ne reizi vien novembra jubilāriem savā dzimšanas dienā ir gribējies kaut nedaudz mazāk tumsas, bet daudz vairāk gaišuma. Šogad, šķiet tas ir piepildījies!
Kad  šajā pēcpusdienā Skaties.lv/ Sievietei sazinājās ar jubilāri Zani Daudziņu, viņa atzina: Tik sniegota dzimšanas diena man ir pirmo reizi mūžā!

Portāls Skaties.lv sveic Zani Daudziņu dzimšanas dienā un novēl arī turpmākos gadus tikpat gaišas dzimšanas dienas, veiksmi un radošus panākumus!

Video: spilgtākās Zanes jeb Helēnas epizodes seriālā UgunsGrēks

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl