Komentāri
Šodien Ģirti! Sveicam vārda dienā UgunsGrēka aktieri Ģirtu Ķesteri!
Foto: LETA/ publicitātes materiāli

Viņu gan ļoti bieži ikdienā sauc par Leonu vai Fēliksu, taču īstajā vārdā šodienas gaviļnieks ir Ģirts. Ģirts Ķesteris. Latvijā iemīļotais un populārais aktieris pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes sniegtajiem datiem ir viens no  3477  Ģirtiem Latvijā. 

Pilsonības un migrācijas lietu pārvades Personvārdu datubāzē ir norādīts, ka vārda Ģirts īpašniekus var iedalīt divos tipos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmais tips. Pretrunu plosīts raksturs. Taču kaislība drīz dziest, un būtībā viņa dzīvē visu nosaka asa reakcija. Ir lunkans un elastīgs, izdarīgs un izaicinošs, sentimentāli jūtīgs, kā arī īsts negantas delverības paraugs. Visur, kur parādās Ģirts, atmosfēra kļūst dabiska un nepiespiesta. Viņa humors var būt pat piedauzīgs, tomēr ne ļauns.
Otrais tips. Biznesmenis, egocentriķis, drudžains materiālists.
Taču visiem Ģirtiem ir nosliece uz artistisku garu, ar izraušanās tendenci no ierastības, alkām pēc rotaļām.

Ja godīgi, katrā no abiem tipiem, var saskatīt īpašības, kas ļauj Ģirtam būt par radošu, interesantu un artistisku personību, kam ļoti piestāv aktiera profesija. Skaties.lv/Sieviete sveic Ģirtu Ķesteri vārda dienā un novēl daudz laimes!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl