Soctīklu lietotāji naski iesaistās 150 gadus vecas kāzu kleitas meklēšanā

Komentāri
Soctīklu lietotāji naski iesaistās 150 gadus vecas kāzu kleitas meklēšanā
Foto: Pixabay

Sociālie tīkli reizēm spēj darboties gandrīz kā policija. Lielbritānijā ar ”Facebook” palīdzību izdevies atrast 150 gadus vecu kāzu kleitu, kas bija pazudusi kādā ķīmiskajā tīrītavā.

Kleita, kura Lielbritānijas iedzīvotājai Tesai Nevolai bija mugurā kāzu dienā, piederēja viņas vecvecvecmāmiņai. Šis izsmalcinātais apģērba gabals ģimenes īpašumā atradās gandrīz 150 gadus, kad tas pazuda kādā ķīmiskajā tīrītavā pērnā gada nogalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā sieviete kopā ar vīru bija atgriezusies mājās pēc medusmēneša ceļojuma, kad māte vienās asarās paziņoja, ka kleita vairs nav atrodama.

Kleita ķīmiskajā tīrītavā bija nodota septembrī, un tās īpašnieki tika brīdināti, ka darbs pie antīkā apģērba iztīrīšanas ilgs trīs mēnešus. Kad šis laiks bija beidzies un līgavas ģimene vēlējās kleitu izņemt, izrādījās, ka ķīmiskā tīrītava ir bankrotējusi.

Atklāts princeses Diānas kāzu kleitas noslēpums

Saņemot šīs ziņas, Tesa Novela savu pazudušās līgavas kleitas stāstu publiskoja ”Facebook”. Līdzjūtīgo netrūka, un ar ziņu savos profilos dalījās vairāk nekā 280 tūkstoši cilvēku. Ar to bija gana, lai Novela saņemtu zvanu no slēgtās ķīmiskās tīrītavas saimnieka, kurš bija atradis antīko kleitu saburzītu lupatu kaudzē slēgtajā uzņēmumā.

Novelas ģimene atzīst, ka ir ļoti pateicīga visiem cilvēkiem, kas palīdzēja pazudušās kleitas stāsta izplatīšanā, jo pietrūcis pavisam nedaudz, lai kleita līdz ar pārējām lupatām, atbrīvojot telpas, tiktu izmesta atkritumos.

Tikmēr pērnā gada augusta nogalē sirsnīgs pasākums norisinājās pašu mājās – līgavu parāde, kas sievietēm sniedza lielisku iespēju otro reizi atrast lietojumu savai kāzu kleitai.

Foto: līgavu parāde Rīgas ielās

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl